instagram.com/jankaciganikova & instagram.com/ladylicious_official_

Včera sa za svojho dlhoročného partnera Daniela Bittóa vydala slovenská poslankyňa Jana Cigániková. Zdá sa, že ich deň sa niesol naozaj vo veľkom štýle. Polnočné prekvapenie, ktoré si pripravila pre manžela totiž všetkým vyrazilo dych.

Mám za sebou deň (a noc) splnených prianí a cítim sa šťastná, krásna a milovaná. Ďakujem Vám, svojmu manželovi a všetkým hosťom a účinkujúcim v našom veľkom dni„, uviedla v popise pri svojom najnovšom poste na Instagrame.

No a prečo spomína učinkujúcich? Na slovenských svadbách totiž býva zvykom, že o polnoci nevestu „odčepčujú“. Najčastejšie mladé členky folklórných súborov. Nevesta však túto tradíciu poňala moderne a to tak, že na pódiu sa zjavil samotný Majk Spirit, ktorý repoval naživo.

Svojou hudbou doprevádzal tanečnice zo skupiny Ladylicious, ktoré zvodne tancovali v bielych kostýmoch. No a k nim sa po chvíli pridala samotná poslankyňa. Po tom, čo jej vymenili závoj za modernú verziu čepca, si s nimi zatancovala nacvičenú choreografiu.

Ako uviedla vo svojom poste jedna z tanečníc, Monika Sakmanová, nevesta sa na toto prekvapenie svedomito chystala. 2 mesiace tajne trénovala, aby prekvapila svojho už manžela. Čo povieš na jej výkon? A čo na nápad s takouto modernou verziou tradičného čepčenia?

View this post on Instagram

🥂❤️ 3… #soon @miqocash_weddings

A post shared by Janka Bittó Cigániková (@jankaciganikova) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News