instagram/domicibulkova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Jedna z našich najúspešnejších športovkýň, bývala tenistka Dominika Cibulková, nemá vášeň iba pre šport. Záľubu má aj v móde a preto ju môžeme často vídať v tých najrôznejších outfitoch. 32-ročná Domi má šatník plný luxusných značiek a aj svojho osobného stylistu. Nie všetky ich spoločné výtvory však nájdu u fanúšikov pochopenie.

Na svojom Instagrame sa rada predvedie v zaujímavých kúskoch, v ktorých vyráža do spoločnosti. Nedávno mala na sebe v Prahe oblečené naozaj neprehliadnuteľné šaty, ktoré ľuďom pripomínali sieťovinu a nešetrili ostrou kritikou.

Kvôli vlne hejtu sa k tomu musel verejne vyjadriť aj jej stylista Andrej Kusalík, ktorý s ňou spolupracuje už dlhé roky.

Šaty, ktoré mnohí ľudia zhejtovali

Tentokrát sa však stala úplne opačná situácia. Dominika vyrazila na akciu v zamatovo modrom komplete s čiernymi lodičkami, čiernym trenčkotom a luxusnou kabelkou v rovnakej farbe. Výrazným detailom boli aj okuliare a takzvaný wet look. Celá pôsobila veľmi žensky a trendy. Práve preto vytiahli namiesto kritiky slová pochvaly.

Najviac! Krásny outfit! Taký jednoduchý, ale elegantný a na Tebe Domi to vyzerá tip top!“ „Toto je mega super.“ „Veľmi ti to pristane,“ znejú niektoré z mnohých komentárov od fanúšikov.

Čo povieš na tento styling?

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News