Hľadáš fotogenické miesta v Bratislave? Inšpiruj sa našimi tipmi, ktoré sme rozdelili do troch kategórii – príroda, história a jedlo. Či už budeš v teniskách, lodičkách alebo budeš mať chuť na koláč, krásne fotky máš zaručené. 

Príroda

Hlavné mesto Slovenska nie je bohaté na lesy a pohoria, no za to má krásne parky a oddychové zóny. Zober kamošky a choďte sa napríklad prejsť po Šafárikovom námestí. Z každej strany na vás budú vykúkať rozkvitnuté kvety alebo bujará zeleň. Krásne fotky urobíš aj zo Sadu Janka Kráľa, neďaleko sa nachádza aj Tyršovo námestie, ktoré je tiež skvelé miesto na fotenie.

História

Miesta, ktoré dýchajú históriou sú medzi influencermi veľmi obľúbenými. Ak túžiš po dokonalej fotografii s starodávnym pozadím, zaručene navštív Modrý kostolík alebo Múzeum mesta Bratislava. Skvelým miestom je aj ulica Klemensova 17. Pokiaľ sa ti nechce blúdiť po uličkách Starého Mesta, navštív Bratislavský hrad, je to klasika, ktorou nič nepokazíš 🙂 .

View this post on Instagram

💙

A post shared by Nuria Lendínez (@nurialendnz) on

Jedlo

Foodblogerov a milovníkov dobrého jedla pribúda na Instagrame ako húb po daždi. Tiež rada chodíš  na miesta, kde sa nielen dobre naješ, ale urobíš aj dobré fotky na sociálne siete? Tak v tom prípade nezabudni navštíviť tieto podniky – Urban House, Bisto St. Germain, La Donateria alebo zmrzlináreň Koun.

View this post on Instagram

Na blogu je nový článok o piatich knihách, ktoré mi zmenili život → WWW.DANAHAVANA.COM (alebo link v BIO). Mala som celkom problém vybrať len 5 z toho množstva ktoré som za posledné roky prečítala, ale keď už som raz vybrala, písalo sa mi jedna radosť. Je to taká moja téma:) Tak dúfam, že sa vám článok bude páčiť a možno vás aj trochu inšpiruje. . Dajte mi do komentára vaše obľúbené knihy, nech sa aj ja inšpirujem a mám čo najbližšie mesiace čítať 📚 . #dnescitam #knihy #dnesnosim #dnesobuvam #ootd #outfitdna #outfitdne #slovakblog #slovakblogger #fashionblog #fashionblogger #books #bookshelf #bestbooks #stgermain #bistrostgermain #bratislava #bratislavacity #dnesfotim 📸 @branislavisko

A post shared by Daniela Gažová (@dana_havana) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.