Do rodiny Ostrihoňovcov pribudlo nové bábätko a z Veroniky už nie je len mamina, ale aj teta. Jej mladšia sestra Patrícia, ktorá mala koncom mája svadbu, porodila svojho prvorodeného synčeka, ktorý dostal krásne meno Alexander.

Paťka si prvé dni rodičovstva užívala len v kruhu svojich najbližších. Na Instagrame zverejnila fotku s manželom a chlapčekom Alexandrom, no v príspevku prezradila, že na svet prišiel už v piatok 9. júla. Pre matku bývajú prvé dni po pôrode niekedy náročnejšie, najmä kým si zvykne na novinky, ktoré ju čakajú.

Svoju veľkú radosť na Instagrame zdieľala aj Veronika. Zverejnila fotku so Sajfom, ako sa tešia z príchodu nového bábätka do ich rodiny. Zobrala to, ako inak, trochu s humorom. „Čaute instagramy! Volám sa Alexander, presne tak, ako môj skvelý pradedko, mám už vyše týždňa, a som dosť super. Teta V je vďačná, dobre sme si s ňou už pokecali o referende, rodovej rovnosti a zo svetových ženských líderiek zatiaľ preferujem Jacindu Ardern.

Mám veľké nohy a, ako môžete vidieť z tohto eposu, šibnutú tetu, ktorá je zo mňa úplne hotová. Ja z nej menej, ale je na to zvyknutá. Sesternica Sára sa mi páči viac, zatiaľ ma nevyklopila z kočíka ani postieľky, a hovorí, že som maličký, čo beriem ako kompliment. Ďalšie informácie o mne sa určite dozviete čoskoro, keďže ešte nemám psychomotorické schopnosti na to vyrvať tetke telefón z ruky! Pozdravujem Vás, Váš – Alexander Valent,“ prezradila svojim fanúšikom.

Patrícii s manželom blahoželáme a prajeme všetkým najmä veľa zdravia. 

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova, Instagram/patriciaostrihonova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.