Sobota 29. mája sa niesla v duchu svadieb. Svoje áno si povedal napríklad aj moderátor Telerána Tomáš Juríček so svojou Anežkou, no vydatou pani sa stala aj sestra Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej, Patrícia. Na svojom instagramovom profile zdieľala fotky nielen zo svadby, ale aj z rozlúčky so slobodou. 

V piatok pred veľkým dňom D sa konala rozlúčka so slobodou, na ktorej sa zúčastnili najbližšie priateľky. Medzi nimi nemohla, samozrejme, chýbať ani sestra Veronika, ktorá má s Paťkou veľmi dobrý a pekný vzťah. Ako môžeš podľa fotiek vidieť, Patrícia je už vo vyššom štádiu tehotenstva a svadbu zorganizovali určite aj z toho dôvodu, že sa konečne uvoľnili opatrenia.

zdroj: Instagram/patriciaostrihonova

Zásnuby sa pritom konali len 20. apríla a išlo teda o pomerne krátky čas na vybavenie všetkých potrebných vecí okolo svadby. Vyzerá to však tak, že všetko sa podarilo, prialo im dokonca aj počasie, a tak mohli mladomanželia prežiť svoj nádherný deň v kruhu svojich najbližších.

Všetkým to nesmierne pristalo a vsadili skôr na jednoduchosť. Aj samotná nevesta mala jednoduché biele šaty s dlhými rukávmi, ktoré krásne zvýrazňovali bruško. Za ňou rozhodne nezaostávala ani Veronika, ktorá vyzerala v ružových šatách naozaj výborne.

Veľký deň to bol aj pre Veronikinu a Sajfovu dcérku Sáru. „Naša Sára si dnes po prvýkrát obliekla družičkovské šaty a tu na fotke dostáva od maminy a babičky posledné pokyny ako niesť kytičku pred nevestou. O pár minút neskôr to zvládla na jednotku. 👍 Paťka & Robo gratulujeme. Užívajte si vzájomnú lásku. Nič na svete nie je dôležitejšie,“ napísal Sajfa vo svojom príspevku na Instagrame.

Mladomanželom blahoželáme a prajeme veľa šťastia lásky na spoločnej ceste životom. 🙂

zdroj: Instagram/patriciaostrihonova

Zdroj: Instagram/patriciaostrihonova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.