Instagram/juricek_tomas

Obľúbený moderátor z Telerána si dnes vzal svoju životnú lásku Anežku. Na svojom Instagrame to oznámil naozaj minimalisticky, len pomocou smajlíkov, no neskôr sa objavili aj fotky priamo z obradu.

Jeho dlhoročná priateľka Anežka vo svojom príbehu napísala, že to predsa len stíhajú do roka a do dňa, ako sa pri zásnubách hovorí. Keďže sa opatrenia konečne uvoľnili, dvojica si chcela povedať svoje ÁNO určite aj z toho dôvodu, že nevesta pod srdcom nosí ich prvé spoločné bábätko.

Ich rodina sa tak čoskoro rozrastie o nového člena a tento raz nepôjde o štvornohého. Tomáš s Anežkou majú totiž aj dvoch psíkov, ktorí sú nesmierne fotogenickí a sú na viacerých ich spoločných fotografiách.

zdroj: Instagram/juricek_tomas, anezka_kovalikova

Anežka bola nádherná nevesta a jej svadobný šaty vyzerali doslova ako z rozprávky. Takéto princeznovské šaty túži mať na sebe nejedla žena, ktorá chce počas svojho výnimočného dňa vyzerať čo najlepšie. Prvú fotku z obradu pridala Tomášova kolegyňa z Telerána, moderátorka Adriana Poláková, ktorá však z televíznych obrazoviek už čoskoro odíde.

zdroj: Instagram/adriana_polakova

Oficiálna fotografia pribudla až na instagramovom profile Telerána, kde vidieť, že obradu sa zúčastnili viacerí moderátorskí kolegovia. Predsa len, vznikli medzi nimi priateľské vzťahy a Tomáš bol určite rád, že má po svojom boku blízkych kamarátov. Mladomanželom blahoželáme a prajeme im v živote len to najkrajšie. 🙂

zdroj: Instagram/telerano

Zdroj: Instagram/juricek_tomas, Instagram/anezka_kovalikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News