Instagram/anezka_juricekova, Instagram/juricek_tomas

Už sú konečne traja! Obľúbený moderátor Tomáš Juríček ešte v apríli oznámil, že do ich rodiny pribudne nový prírastok a ten čas prešiel neuveriteľne rýchlo. Táto chvíľa už nadišla a jeho manželka Anežka mu porodila krásnu a zdravú dcérku. Túto nádhernú správu zverejnil na svojom Instagrame.

Dvojica si začiatkom júna povedala aj svoje ÁNO a ako Juríčekovci túžobne čakali na príchod svojho pokladu. Maličkej vybrali netradičné meno, ktoré v slovenskom kalendári nenájdeš. Pomenovali ju Samara. Ide o krásne meno, ktoré sa, bohužiaľ, asi navždy bude spájať aj s postavou z hororu Kruh.

„Sme rodičia! 🤍 Vitaj Samara. Budeme ťa chrániť a ľúbiť, plakať, ale aj smiať sa s tebou, tancovať a blúdiť,“ podelil sa Tomáš so svojimi fanúšikmi, pričom hneď zverejnil aj záber z pôrodnice. Spolu s Anežkou vyzerajú veľmi šťastne a dojato, čomu sa nemôžeme ani čudovať.

Rovnakú fotografiu na svojom profile zverejnila aj čerstvá mamička, ktorá priblížila svoje pocity z pôrodu. „Samarka naša ❤️ Bola to jazda, ale som taká šťastná a vďačná za všetko. My ženy sme superhrdinky. Nikdy som sa necítila silnejšia a odhodlanejšia, ale nebolo by to také krásne a silné bez Tomášovej podpory. Rodina je zázrak. Ďakujem zaň,“ odkázala svojim sledovateľom.

Tomáš tesne po narodení dcérky pridal aj video, v ktorom môžeš vidieť jeho úprimné emócie. Bol veľmi šťastný a nevedel sa prestať usmievať.

Pod Tomášovým príspevkom sa ihneď začali kopiť gratulácie od jeho priateľov. K novému prírastku do rodiny mu poblahoželali napríklad Barbora Krajčírová, Karin Haydu, Pyco, Lucia Mokráňová, Miriam Kalisová a mnohí ďalší.

My sa ku gratulantom pripájame a dievčatám prajeme najmä veľa zdravia. 🙂

zdroj: Instagram/juricek_tomas

Zdroj: Instagram/juricek_tomas & Instagram/anezka_juricekova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News