V sobotu 29. mája si moderátor Telerána Tomáš Juríček povedal ÁNO so svojou dlhoročnou priateľkou Anežkou, ktorá navyše nosí pod srdcom ich prvé spoločné bábätko. Sympatický milovník psov dnes zverejnil na svojom instagramovom profile aj emotívne video z ich veľkého dňa.

Počas svadobného dňa im vyšlo aj počasie a všetko dopadlo na výbornú. Svoje pocity zdieľala aj (už) pani Juríčeková na svojom profile. „Kamaráti a blízki naši, ďakujeme krásne za nádherný deň. Mal to byť len obrad a nakoniec z toho bol celý deň plný smiechu, radosti, občas sĺz a pekných prekvapení. Nesmierne sme si to užili, ale nič z toho by nebolo, keby nemáme okolo seba toľko dobrých ľudí, ktorí nás majú radi. Sme šťastní, že vás máme,“ podelila sa s fanúšikmi a kamarátmi Anežka.

V súčasnosti býva pekným zvykom, že kameraman natočí aj svadobné prípravy a to, ako sa mladomanželia na svoj významný okamih chystali. Vzniklo z toho naozaj krásne video, ktoré je prestrihané zábermi dvojice prechádzajúcej sa po lúke pri západe slnka.

Vidieť, že medzi Tomášom a Anežkou je veľká láska, ktorú môžeš vnímať aj prostredníctvom tohto emotívneho svadobného videa. Určite ti ho odporúčame pozrieť.

Zdroj: Instagram/juricek_tomasInstagram/anezka_kovalikova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.