Len pred pár dňami sme ťa informovali o tom, že už čoskoro sa budeme musieť rozlúčiť s obľúbenou moderátorskou dvojicou v Teleráne. Adriana Poláková a Daro Richter sa rozhodli svoje moderovanie po 14 rokoch ukončiť. TV Markíza už má za nich náhradu a na svojej stránke predstavila novú dvojicu.

Nemusíš sa obávať, že by sa na obrazovkách objavili úplne nové tváre, ktoré by si nepoznala a na ktoré by si si musela dlho zvykať. Televízia sa rozhodla, že novými tvárami sa stanú redaktorka Telerána Zuzka Čimová a moderátor Matúš Krnčok, ktorého si môžeš pamätať z rádia Európa 2 a taktiež z jeho šou #tbt s Matúšom Krnčokom.

„Po nejakej dobe, čo tu pracujem ako redaktorka, tak sa mi naskytla takáto príležitosť vyskúšať si s Matúšom aj túto pozíciu a sme veľmi radi, že v rámci kamerových skúšok sme sa teda nejako uchytili ako nová dvojica, tešíme sa veľmi,“ prezradila pre TV Markíza sympatická moderátorka Zuzka Čimová, pre ktorú nebude ranné vstávanie žiadnym problémom, keďže sa aj teraz objavuje na obrazovke v skorých ranných hodinách.

Spoločnú radosť zdieľa aj dlhoročný moderátor Matúš Krnčok, ktorý si zas pamätá ranné vstávanie z rádia: „V Markíze sa už pohybujem nejaký ten čas a Teleráno je veľmi svieži ranný projekt a ja som práve taký ranný človek, ktorý má ráno asi najviac energie, tak očakávam od toho, že tú energiu teda budem posúvať smerom na ľudí spolu so Zuzkou a s našimi hosťami a celým tímom Telerána, takže za mňa tiež obrovská výzva, ale aj zodpovednosť na druhej strane.“

Na novú dvojicu sa tešíme a veríme, že im to na obrazovkách spolu bude ladiť. Menší problém môže spôsobiť ich rozdielna výška. Je medzi nimi približne 30-centimetrový rozdiel. Ako Zuzka poznamenala vo videu pre TV Markíza, bude si musieť zaobstarať veľa párov vysokých lodičiek, aby to pred kamerami vyzeralo lepšie.

Čo na novú moderátorskú dvojicu hovoríš ty? Myslíš, že sa im podarí obstáť?

Zdroj: telerano.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.