Veronika Cifrová Ostrihoňová s rodinou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová na Instagrame prekvapila celé Slovensko. Neuveríš, kam si to namierila. O jej kroku informoval aj portál Nový čas.

Dvojnásobná mamička a manželka Sajfu, Veronika Cifrová Ostrihoňová, je známa tým, že nielen na Instagrame bojuje za spravodlivosť a denne tam zdieľa svoje myšlienky. Za to si už, žiaľ, neraz vyslúžila poriadnu dávku kritiky.

Veronika Cifrová Ostrihoňová dala výpoveď

Okrem aktivity na svojej sociálnej sieti Veronika moderovala aj reláciu Silná zostava, ktorú vysielala RTVS. Podľa najnovších informácií Nového času však vraj v pondelok svojmu zamestnávateľovi oznámila, že dáva výpoveď. Dôvodom má byť to, že sa rozhodla vstúpiť do politiky.

„Vzhľadom na odchod moderátorky Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej z diskusnej relácie Silná zostava, bude relácia nahradená reprízami talkshow Trochu inak s Adelou,“ uviedla vedúca odboru komunikácie pre RTVS Zuzana Vicelová pre Nový čas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Silná zostava (@silnazostava_official)

„Vstup Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej do politiky je nezlučiteľný s jej ďalším pôsobením na obrazovkách RTVS. O svojom rozhodnutí informovala moderátorka vedenie RTVS v pondelok predpoludním,“ dodala.

Spravila to kvôli deťom

Veronika Cifrová Ostrihoňová denníku aj priznala, že jej Silná zostava bude chýbať. „Mrzí ma to, pretože som v tejto relácii mala priestor otvárať dôležité a neraz aj ťažké spoločenské témy,“ povedala Novému času.

Prečo to jej rodine môže v tomto momente priniesť viac negatív ako pozitív?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News