Sajfa a deti

Rozkošnou fotkou sa musel pochváliť! Slovenský moderátor Matej „Sajfa“ Cifra, sa len pred pár dňami stal dvojnásobným otcom. Vďaka svojej manželke, taktiež moderátorke, Veronike Cifrovej Ostrihoňovej, je z nich už štvorčlenná rodinka. Na Instagrame spravili výnimku a svoje deti fanúšikom aj ukázali.

43-ročný moderátor má už doma 2 deti. Jeho o desať rokov mladšia manželka, ktorú si vzal v roku 2016, sa po pôrode v Brne rýchlo zotavila. Veronika porodila 19. augusta v noci a na svet prišiel chlapček, ktorý dostal až 2 mená. K prvorodenej dcérke menom Sára, pribudol braček Šimon Koloman.

Sajfa a Veronika
zdroj: Instagram/sajfa

Identitu dcérky strážili

„Jeden z najsilnejších zážitkov môjho života, ak nerátam aj moje prvé sväté prijímanie. Pred pár hodinami som po druhýkrát zažil zrod života a vidieť niečo také je neopísateľné,“ napísal po pôrode Sajfa. Na sociálnu sieť najnovšie pridal aj fotografiu, na ktorej je prvýkrát vidieť tváričku jeho syna.

Rodiča sa síce s dcérkou doteraz radi pochválili na Instagrame, no väčšinou len tak, aby jej nebolo vidieť priamo do tváre. Sárka býva na fotkách otočená chrbtom alebo má na sebe okuliare. Na rozdiel od nej, Šimonovu tvár ukázali krátko po pôrode.

Veronika Cifrová Ostrihoňová porodila
zdroj: Instagram/veronikaostrihonova

Sajfa je plný emócií

Zdá sa, že pyšný otecko prežíva krásne chvíle a rozhodol sa s nimi podeliť. Fanúšikom poslal záber, na ktorom Sára láskyplne objíma spiaceho bračeka. Tentokrát dostali obaja cez tváričky len veľmi jemnú cenzúru s nápisom „tieto rána“. Čo myslíš, na koho sa títo dvaja podobajú viac?

Sajfa ukázal deti
zdroj: Instagram/sajfa

Zdroj: Instagram/sajfa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News