Je to smutné, no nájsť dnes muža, ktorý je verný v každej chvíli, je vzácne. Štatistiky uvádzajú, že v priemere podvádza 50% mužov a 30% žien. Ak chceš, aby si mala doma verného partnera, rob tieto veci. Zaistíš si nimi to, že od teba priateľ nikdy neodíde a bude ti verný. Samozrejme, veľký podiel na tom má aj povaha človeka, no tieto veci to vedia ovplyvniť.

Staraj sa o vzťah

Keď už vzťah máš, nestačí ho „udržiavať“, musíš na ňom pracovať každý deň. Ak sa nebudeš o nič zaujímať, partnera to s tebou prestane baviť.

Nebuď príliš zvedavá

Najhoršia vec, ktorú môžeš partnerovi urobiť je, že mu zoberieš jeho súkromie. Nebuď príliš zvedavá, netlač na neho a nepýtaj sa ho na veci, pri ktorých sa cíti zle. Odplašíš ho.

Pýtaj sa, čím by si ho mohla potešiť

Minimálne každý druhý deň sa partnera opýtaj, ako by si mu mohla vylepšiť náladu a čo môžeš urobiť pre to, aby bol váš vzťah lepší.

Pracuj na sebe

Nestačí pracovať len v práci. Musíš sa rozvíjať, musíš mať koníčky a musíš mať aj spoločenský život. Keď budeš len doma a nútiť partnera robiť to isté, dlho ho to baviť nebude.

Všetky problémy vyriešte pred spaním

Nevera vzniká najčastejšie z neriešených problémov. Snažte sa všetky problémy vyriešiť ešte v daný deň. Vďaka tomu sa vyhnete podvádzaniu, pretože na to nebudete mať dôvod.

Aj vo vzťahu musíš nechať partnera o teba bojovať

Muži musia cítiť, že majú o čo bojovať. Ak budeš vo vzťahu veľmi otvorená a povoľná, partnera to prestane baviť. Musíš byť trošku záhadná, aby sa na teba zakaždým tešil.

Nerob za neho všetky veci

Nenechaj ho zlenivieť. Rýchlo by si na to zvykol a utiekol by ti. Nemusel by vynakladať žiadne úsilie na to, aby niečo vo vzťahu urobil a tak by sa cítil zbytočný.

Buduj si zdravé sebavedomie

Ak chceš, aby ti bol partner verný, nesmieš sa podceňovať a byť ustráchaná. Mala by si mať zdravé sebavedomie, vidieť svoju hodnotu a v posteli by si sa nemala hanbiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.