Žena a muž na rande

Milenky. Slovo, ktoré je nočnou morou pre mnohé ženy. Slovo, ktoré zosobňuje osoby, ktoré sa nám votrú do života a lusknutím prsta zničia našu rozprávku s chlapom, ktorý bol pre nás pánom dokonalým. Avšak, nikdy nevieš, či raz teba niekto nenazve rovnako. Totiž, ani o tom nemusíš vedieť a sama môžeš byť milenkou.

Aj keď si môžeš myslieť, že všetky sú rovnaké, nie je to tak. Ženy, ktoré to ťahajú so zadaným chlapom, môžeme rozdeliť do rôznych skupín.

Pani škodoradostná

Toto je asi ten najhorší typ milenky. Je to tá osoba, ktorá to robí, pretože sa vyžíva v tom, že si namotala chlapa, ktorý patrí inej. Má pocit, že nad jeho partnerkou vyhrala. Teší ju, že niekomu robí zle, je škodoradostná. V skutočnosti, vo svojej duši, si však týmto len zakrýva komplexy a pocit nenaplnenej lásky, ktorú si nedokáže nájsť v niekom, o koho by sa „nedelila“.

Tá, ktorá netuší, že je milenka

Presne kvôli tomuto nikdy nevieš, či sa ňou nestaneš ani ty. V dnešnej dobe ani len nemusíš tušiť, či má tvoj nový priateľ ešte nejaké záväzky. Niektorí muži sú tak „šikovní“, že dokážu mať doma manželku a pokojne aj 2 milenky inde bez toho, aby to nejaká tušila. Takže, ak často chodí na služobky, dávaj si pozor.

Slečna večne čakajúca

Toto je typ milenky, ktorá verí, že už čoskoro by jej tak nikto nemohol povedať. Jej chlap ju totiž stále presviedča, že svoju ženu opustí, že sa rozvedie a budú spolu. Lenže, mesiace ubiehajú a nič sa nedeje. Ona je stále po uši zamilovaná a ružové okuliare si z očí nechce dať dole.

Kamoška s výhodami

V tomto prípade si žena nechce priznať, že ide o milenecký vzťah, skôr to berie len tak, že ide o isté výhody. O muža ako partnera nemá záujem, nechce s ním mať ozajstný vzťah, iba si rozumejú v posteli. Nerobí si na neho nároky a jemu vyhovuje, že nájdeš slastné uspokojenie inde, než doma.

Nie len milenky, ale aj bývalky nám občas ležia poriadne v žalúdku. Prečo ich nenávidíme? To si prečítaj v našom nedávnom článku TU.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating