instagram.com/yeswe_travel

Proste si nemôžu pomôcť, ale nevedia odolať pokušeniu. Tak, ako niekto má problém odolať sladkému či nezdravému jedlu, oni nedokážu odolať jednorázovej chvíľke s inou sukňou, i napriek tomu, že majú doma svoju polovičku. Nebolo by to o tom, že by svoju polovičku nemilovali, len jednoducho potrebujú takýto druh dobrodružstva. Nie je to však správne a určite si nezaslúžiš, aby si to zažívala aj ty! Preto sa pohodlne usaď a spoznaj znamenia zverokruhu, ktoré majú k otmu najväčšie sklony. Dávaj si pozor…

Blíženci

Ak si už náhodou vo vzťahu s Blížencom, isto vieš, že vie byť dosť dobre dvojtvárny. No a práve preto sa radí medzi tých najlepších a najtalentovanejších klamárov z celého zverokruhu znamení. Keďže jeho živlom je vzduch, vie byť nerozhodný a svojou povahovou dokonca dokáže veľmi rýchlo jedného milenca unaviť, a čo už nevie nájsť v jednom, hľadá v druhom. Ono vlastne nechce opustiť svoju starú lásku, má rad svoj „domov“, ale zábavu? Tú hľadá vonku. Nehovoriac o tom, ak Blíženec cíti, že vo vzťahu nastal problém. Vtedy už ozaj nemá zábrany začať nový románik.

View this post on Instagram

Hot or not? Be honest.

A post shared by Girls (@girls) on

Ryby

Takýto podobný problém majú i Ryby. Raz dole raz hore, no nerobí im problém poza chrbát obšmietať sa pri inej. Ryby svoje emócie nasledujú ako navigáciu a teda sa riadia tým, kto ich práve priťahuje. A ak sa náhodou nachádzajú vo vzťahu, v ktorom sa nejaký ten čas vytratila vášeň, namiesto toho, aby si to so svojou polovičkou vysvetlili a posunuli sa ďalej, radšej spadnú do začínajúcej lásky, v ktorej to podľa nich bude iskriť aj za desať ohňostrojov.

Lev

Berie si všetko, čo chce a nehľadí na to, ako sa cíti druhá strana. Ak to v posteli už podľa neho nelape, hľadá si novú múzu. Nemá pri tom vôbec výčitky a obraňuje sa tým, že chce proste zažiť všetko. A dokonca mu nerobí problém byť vo vzťahu s jednou, ale mať po nociach nočné hrátky s niekým iným. Čo si povieme, kráľ.

 

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy