unsplash.com

Určite vieš, že nikto nie je dokonalý a ani nebude. Ak sa však priveľmi podceňuješ a nemyslíš si, že si žena, o ktorú by sa mali muži trhať, hlavu hore. Ak spĺňaš nasledujúcich 12 bodov, ver, že máš k dokonalosti veľmi blízko a si tá, za ktorú sa skutočne oplatí bojovať.

1. Si autentická

Autentická žena je taká, ktorá sa na nič nehrá. Nepotrebuje uznanie od ostatných ani chlácholenie, aká je úžasná. Je sama sebou a to v každej situácii. Nebojí sa ukázať, čo cíti a vyjadriť svoj postoj.

2. Si dobrosrdečná

Dobrosrdečná žena si je vedomá svojej hodnoty, je sebavedomá, no zároveň milá a tolerantná. Vie, že každý je svojim spôsobom jedinečný, a že k ľuďom sa máme správať s rešpektom. Nie je podlá a pomstychtivá, práve naopak, nemá problém pomôcť tomu, kto to potrebuje.

3. Podporuješ kariéru a ciele ostatných

Každý má svoje sny. Ciele, ktoré by rád naplnil, aj keď sa zdajú nereálne. Dôležité je, že ty si dievča, ktoré bude svojho partnera vo všetkom podporovať. Vždy budeš veriť, že všetko dokáže a zároveň budeš každý jeho úspech oslavovať s ním.

4. Vždy zábavná

Si dievča, ktoré sa dokáže samé zasmiať na svojich vtipoch, aj keď nikomu inému neprídu vtipné. Dievča, ktoré dokáže svojim smiechom nakaziť. Pri tebe sa nikdy nikto nebude nudiť.

5. Si pre muža výzvou

Dievča, ktoré sa oplatí nechať si, je zároveň ženou, ktorá dokáže priateľa motivovať. Nabádaš ho, aby bol lepším človekom a nútiš ho posúvať sa stále vpred.

6. Buď milá

Aj keď sa dnes mnoho žien snaží ukázať svoju drsnú a „nepremožiteľnú stránku“, ty si dievča, ktoré je milé. Ktoré muž môže predstaviť rodičom a vie, že sa im bude páčiť. Buď žena, ktorá sa nebojí povedať prepáč a ďakujem, ktorá neohovára ostatných a svoje deti bude viesť k slušnému správaniu.

7. Si optimistka

Staň sa ženou, na ktorú sa partner teší. Takou, ktorá prinesie do života optimistický pohľad na svet a dokáže pozdvihnúť v každej situácii. Také dievča, ktoré bude pri svojom milovanom stáť, keď sa bude jeho život otriasať v základoch a ukáže mu, že vždy je pre čo žiť.

8. Ochotná obetovať sa

Žena, ktorá vie robiť kompromisy. Taká, ktorá povie áno, keď bude cítiť, že to skutočne partner potrebuje.

9. Úprimná, aj keď to bolí

Muži hľadajú ženu, ktorá povie všetko na rovinu. Presne tak, ako to je. Aj keď to nebude príjemné. Na tejto úprimnosti postavíte váš vzťah.

10. Akceptuj chyby

Každý človek so sebou nesie batoh sklamaní a chýb, ktorých sa dopustil. A aj keď sa na začiatku zdá byť človek, do ktorého sme zamilovaní perfektný, časom sa ukáže, že aj on má svoje muchy. Preto buď ženou, ktorá o nich bude vedieť a zároveň ich bude akceptovať. Prijmi ich ako súčasť tvojho partnera.

11. Riskuj

Neboj sa zmeny. Buď tou, ktorá ju dokonca s radosťou prijíma. Nebojí sa riskovať a je spontánna. Muži hľadajú ženu, ktorá pôjde všade, kam ju zavolajú. Ničoho sa nemusíš báť, pokiaľ budeš vedieť, že ťa drží za ruku.

12. Maj svoje ciele a životné plány

Ujasni si, čo v živote chceš. Nikdy nebudeš na nikom závislá. Vybuduj si svoju kariéru a tvrdo na sebe pracuj. Buď ženou, ktorá vie, čo obnáša úspech. Budeš žena, ktorá nebude potrebovať frajera, ale bude ho chcieť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating