Photo by rawpixel.com from Pexels

Mať svoju najlepšiu kamarátku je skvelá vec. A pre ženu veľmi dôležitá. Okrem nej máme však vo svojom okruhu hneď niekoľko dobrých priateľov. Hovorí sa, že v tomto našom najbližšom ženskom okruhu je každá z nich úplne iná. Navzájom sa tak všetky svojimi vlastnosťami dopĺňame. Rozmýšľala si už niekedy nad tým, či to máš rovnako? Prezradíme ti, ktoré 4 typy žien, by v tvojom živote nemali chýbať. 

Tú, na ktorú sa môžeš vždy spoľahnúť

Je tu pre teba nech sa deje, čo sa deje. Vieš, že ti pomôže vždy, keď to budeš potrebovať a nikdy ťa nezradí. Hľadá sa ťažko a vašu vzájomnú dôveru preverí až čas a chvíle, ktoré budeš označovať za svoje najťažšie. Ak ti v nich podala pomocnú ruku, môžeš byť vďačná. Málokto má pri sebe tých pravých priateľov a ty si takú našla!

Takú, ktorá je za každú srandu

Túto má každý rád. Je s tebou v čase, keď zabudneš na všetko ostatné a žijete pre daný okamih. Je to žena, s ktorou sa vždy nahlas smeješ, s ktorou chodíš tancovať na párty, a niektoré vaše spomienky by potrebovali poriadnu cenzúru. Aj tak sa na nich vždy zasmejete. Je spontánna a keby jej nebolo, prišla by si o pár životných dobrodružstiev.

Tú, čo sa na nič nepýta

Po tom, čo jej zavoláš, pribehne k tebe s fľašou vína a bez zbytočných otázok si vypočuje všetko, čo ťa trápi. Nepýta sa zbytočné otázky a za tvoje rozhodnutia ťa nikdy neodcudzuje. Veď je to tvoj život a ona to rešpektuje. Poradí ti, povzbudí ťa, a aj keď sa napriek tomu sklameš, neodsúdi ťa. Vie, že my ženy robíme chyby a preto je tu, aby ti nastavila rameno, na ktorom si môžeš bez obáv poplakať.

Takú, ktorá je tu už od detstva

Život plynie rýchlo. Mení sa naše myslenie, dospievame, meníme partnerov, bydlisko a aj priateľov. Je len málo ľudí, s ktorými môžeš udržiavať vzťahy aj napriek tomu, že od vašich spoločných čias už ubehlo niekoľko rokov. Spojilo vás detstvo či škola a boli ste si veľmi blízke? Ver tomu, že zakaždým, keď sa stretnete akoby sa nič nezmenilo. Potrebuješ mať niekoho, kto ťa pozná celý život, kto ťa videl dospieť, s kým môžeš pokecať o všetkom, a s kým máš naozaj na čo spomínať. Navždy si toto priateľstvo váž.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife