Instagram/lela_ceterova_official

Po tom, čo mali Lela Ceterová a Karlos Vémola naozaj rušný začiatok roka, veľká kríza akosi prehrmela a znova sa nevedia nabažiť jeden druhého. 32-ročná playmate mala údajne 36-ročného zápasníka podvádzať, čo viedlo k verejným obvineniam a šokujúcemu rozchodu. Na Instagrame to však vyzerá, akoby na všetko zabudli.

Všetko to začalo, keď „Terminátor“ obvinil svoju partnerku a matku ich dvoch detí z nevery, no okolnosti ich vzťahu sa menili raketovou rýchlosťou. V skratke, Lela obvinenia poprela, Karlosa označila za agresora a žiarlivca, odišla z domu, vzápätí sa aj s deťmi vrátila. Nasledovalo „udobrovanie“ v Dubaji a o pár dní už boli znova zamilovaní a šťastní rodičia. Najnovšie si dokonca užívali romantické chvíle v slovenských kúpeľoch.

Zdá sa, že kríza ich prinútila zamyslieť sa a od verejnej kauzy si toho obaja veľa uvedomili. Lela teraz nešetrí pochvalnými slovami na adresu svojho partnera, s ktorým ostala zasnúbená.

Vo viacerých svojich postoch na sociálnej sieti Karlosa vychvaľuje. „Takéto situácie vás omnoho viac posilnia a tak isto váš vzťah, ak je skutočne pravý. Som rada, že s @karlos_terminator_vemola nás to posilnilo a utvrdilo, že nevieme byť bez seba,“ napísala k fotke, ktorou oficiálne oznámila, že ostávajú spolu. Aj jej najnovšia fotografia obsahuje ďalšie láskyplné slová.

K rodinnej fotografii, ktorú si môžeš pozrieť TU, napísala: „Som tá najšťastnejšia žena na svete, že mi môj muž splnil všetky životné priania a mám vďaka nemu 2 krásne deti Lili a Rocky. Môj muž sa snaží mi plniť moje sny každý deň a v živote som takéhoto muža, čo spraví pre mňa všetko ešte nestretla,“ začala Lela opisovať svoje pocity plné vďaky.

„V živote spraví človek možno veľa chýb, ale treba si vždy uvedomiť, že rodinu máte len jednu a nestojí v ceste nikto a nič, čo by vám ju mohlo zničiť. Všetko záleží len od nás. Som rada, že pri mne láska @karlos_terminator_vemola stojíš či už v dobrom alebo zlom. Mám slzy v očiach, keď si spomeniem, že by som o všetko prišla. Milujem ťa,“ dodala na záver krásneho vyznania.

Jej post neostal bez Karlosovho povšimnutia. „Som rád, že si si uvedomila, čo stojí za to a kto nie. Milujem ťa,“ odpísal jej veľavravne.

Lela a Karlos chcú pre svoju rodinu len to najlepšie

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News