V podobnej situácii je ďalších x žien, nielen v začiatkoch randenia, ale dokonca aj vo vzťahoch trvajúcich oveľa dlhšie. To, že s tebou prestal komunikovať a už mu nestojíš ani za to, aby ti odpísal na správu má svoje dôvody. A toto sú oni!

Pred rozchodom ti hovoril, aká si skvelá, aká si pre neho výnimočná a zrazu ti nie je schopný ani odpísať na tvoju správu. Ide o absolútne nezrelého muža, ktorý jednoducho nie je schopný komunikovať zoči voči a povedať ti na rovinu dôvody, prečo chce s tebou ukončiť vzťah. Jedine čo vie je zatĺkanie a stratiť sa z éteru. Za takým ti naozaj nemusí byť smutno. Ďalším dôvodom, prečo sa odmlčí je, že už ťa nepotrebuje ani vidieť ani počuť. Jeho cieľom bolo ťa dostať len do postele, ak sa mu to podarilo, nemá dôvod ďalej s tebou komunikovať. Ak sa mu to nepodarilo, hľadá si novú korisť. Totižto netúži po tom strácať čas niekde, kde to už pre neho nemá zmysel.

Ako to je už zvykom, na začiatku každého vzťahu býva to veľké iskrenie, tá vášeň, vzrušenie. Je to najmä z toho dôvodu, že sa obaja snažia zapôsobiť na toho druhého v tom najlepšom svetle. To sa ale postupne začne meniť. Po vzájomnom spoznaní vyhodnocujeme, či dokážeme fungovať vo vzťahu. Aj to vedie častokrát muža, že stráca túžbu po kontakte.

View this post on Instagram

📸 Jordaan, Amsterdam, Holland. ::: Pues ya hemos hecho click para la primera escapada de 2020🙈 De hecho lo hicimos hace algunos meses, y será para el 1 de febrero, para celebrar el cumpleaños de Sergi. A finales del 2019 la verdad que nos vinimos arriba y ya son varios los viajes que tenemos cerrados para 2020, ¿hay algo más emocionante?🎉 ::: Y vosotros viajerxs, ¿tenéis ya algun viaje para este año? ¡Contadnos!😊 ::: 🇬🇧 Well, we have already booked the first escape of 2020🙈 In fact we did it months ago, and it will be on February 1st, to celebrate Sergi's birthday. At the end of 2019 the truth is that we were on fire and there are already several trips that we have closed for 2020, can be anything more exciting? 🎉 ::: And you guys, do you already have a trip for this year? Tell us! 😊 ::: #amsterdam #amsterdam🇳🇱 #amsterdamcanals #amsterdamcity #jordaan #travelcouple #travelcouples #thetraveltag #creativetravelcouples #travelust #relationshipgoals #couplegoals #visitamsterdam #coupleslovetravel #dirtybootsmessyhair #travelgram #travelawesome #travelboy #travelgirl #sheisnotlost

A post shared by TRIANA & SERGI (@deunlado_paraotro) on

Často sa stáva aj to, že ťa muž vníma len ako dočasné pobavenie, budúcnosť si však s tebou neplánuje. Nechce byť sám, preto ťa považuje za riešenie tohto problému. Chce sa zbaviť pocitu osamelosti. Keď však stretne šampiónku jeho srdca, odstrihne sa z minúty na minútu bez výčitiek. To ale neznamená, že nastal koniec sveta. Ak sa ti neozval, nech… Pamätaj, si nádherná bytosť, ktorá si zaslúži viac, ako nejakého ignoranta! Tam niekde vonku ťa ten pravý ešte hľadá. Veď on si ťa napokon nájde.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.