Matúš Kolárovský zmenil imidž

Matúš Kolárovský prišiel o vlasy! Oholiť sa nechal kvôli šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej aktuálne účinkuje. Na televíznej obrazovke jeho premenu uvidíš v nedeľu, no na Voyo ju môžeš vidieť už teraz. 

Ak si pozerala poslednú časť zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, vieš, že herec a spevák Matúš Kolárovský si v rulete vytočil Pitbulla, ktorého stvárni túto nedeľu. Tento svetoznámy spevák sa vyznačuje tým, že je holohlavý. A keď si si myslela, že otecka Twiinskinej Ney maskéri iba dokonale zamaskujú, nie je to pravda.

Matúš Kolárovský
zdroj: Instagram/matuskolarovsky

Matúš si na pódium vezme kamarátku, herečku Barboru Bezákovú, ktorú môžeš sledovať v seriáli Druhá šanca. Tá mu so zadaním pomôže. Yael bude totiž spievať pieseň s názvom Timber od Pitbulla a Ke$hy. A sama posúdiš, či je to možno aj lepšie ako originál.

Matúš Kolárovský radikálne zmenil účes

Iba prednedávnom viackrát zmenil svoj imidž. Zhodil dredy a dal sa odfarbiť na blond. A teraz sa kvôli roli Pitbulla nechal oholiť celkom dohola. Nie je to žiaden žart a ani umenie maskérov.

Yael bude naozaj holohlavý! Na Voyo nájdeš zábery už teraz alebo ho tak budeš môcť vidieť v nedeľu večer na pódiu šou Tvoja tvár znie povedome.

Yael
zdroj: Instagram/matuskolarovsky

„Čo všetko si bol ochotný obetovať, aby si bol Pitbullom?“ opýtal sa moderátor Martin Nikodým po fantastickom vystúpení. „Všetky vlasy. Toto nie je žiadna maska,“ odpovedal Matúš Kolárovský.

Matúš Kolárovský
zdroj: Instagram/matuskolarovsky

Myslíš, že sa Matúšovi bude hodiť nový imidž? Musíš ale uznať, že je poriadne odvážny.

Zdroj: Voyo

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News