Yael na koncerte

Známy mladý spevák a herec Yael, ktorého teraz najčastejšie vidíme na televíznych obrazovkách v populárnej šou Tvoja tvár znie povedome, stíha dávať aj koncerty. To, čo sa stalo na tom poslednom, veľmi dojalo ba až rozplakalo všetkých jeho fanúšikov. Neuveríš, s kým si Yael zaspieval na koncerte. 

Na pódiu nebol len sám

Jeden z koncertov Matúša Kolárovského sa odohral včera v mestskej časti Karlová Ves v Bratislave. Vypočuť si jeho skladby a uvidieť obľúbeného speváka naživo prišli stovky fanúšikov. Nezastavilo ich ani chladné a nepriaznivé počasie.

Tam sa však stalo niečo, čo nikto nečakal. Yael si zavolal svojich najmladších verných fanúšikov priamo k nemu na pódium. Dvaja malí chlapci boli veľmi šťastní a jeden z nich sa dokonca odvážil si s Yaelom aj zaspievať do jedného mikrofónu. Vedel celý text naspamäť a mal veľmi krásny anjelský hlások.

Roztomilé video z koncertu zverejnil na svojom Instagrame Illuminate Production, dielňa, z ktorej vyšli takmer všetky Matúšove klipy a skladby. Spevák si prezdieľal video aj na svoj profil. Môžeš si ho pozrieť nižšie.

S deťmi mu to pristane

Matúšovi sa deti naozaj hodia. Vyzerá, že je s nimi rád a navzájom si dokážu vyvolať úsmev na tvári. Potvrdzujú to aj fotky s jeho malou dcérkou Neou, ktorú mu nie tak dávno porodila Veronika Nízlová z dua Twiins. Spevák svoju dcéru miluje a hovorí, že pre neho znamená všetko. 

Z krstín ich dcérky
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News