Letná manikúra

Ani sa to nezdá a leto sa už pomaly blíži k svojmu záveru. Mnohé z nás už majú krásne opálenú pokožku, ktorá v určitých outfitoch vynikne oveľa viac než v iných. Najmä, ak volíme tie správne farby. Podobné je to aj pri našich nechtoch. Teraz je totiž ideálny čas na to, aby tvoja manikúra podčiarkla aj tvoju slnkom pobozkanú pokožku.

Niektoré farby či vzory totiž vyzerajú oveľa lepšie na tmavšej pokožke. Samozrejme, každá, nech si nosí to, čo sa jej páči. Ak sa však chceš inšpirovať práve nechtami, ktoré sú na tieto dni ideálne, si na správnom mieste. V našej fotogalérii nižšie totiž nájdeš horúce trendy tohto leta. Každá milovníčka upravených „pazúrikov“ by im mala dať šancu.

Letná mani
zdroj: Instagram/nails_byilariaaa

Pestré, žiarivé farby sú absolútne top možnosťou. Ak máš počas zimy rada niečo tlmené a tmavé, prípadne nude, aspoň teraz si môžeš dopriať trochu experimentu. Ak sa ti priam neónové odtiene nepáčia, pastelové budú pre teba ideálne. Neboj sa ani toho, aby tvoja manikúra obsahovala nejaké vzory – stačí malý kvietok či nepravidelné detaily a výsledok bude dokonalý.

Hitom je aj francúzska manikúra, pri ktorej sa biela vymení za rôzne iné farby. Žltá, oranžová, zelená či modrá, sú super možnosti, ktoré zažiaria na tvojich opálených rukách.

Ktorá manikúra ťa najviac nadchla?

Ak chceš byť trendy, doplň k svojej fresh manikúre aj šperky v podobe zlatých či strieborných prsteňov, ktoré sú aktuálne veľmi IN. V tomto spojení tak budú tvoje ruky vyzerať ako hotový poklad.

A ak sa chceš o svoje nechty starať čo najlepšie, prečítaj si v našom nedávnom článku, ako na to.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty