Jarné nechty
Instagram/disseynails/bymolly/ylwia.ka_1982

Jar už klope na dvere, slnečné lúče nám spríjemňujú čoraz viac dní a pomaly meníme aj náš šatník. Trendy sa však netýkajú iba módy, ale aj beauty sveta. Nová sezóna si napríklad žiada aj nejakú fresh manikúru. Predstavíme ti 4 trendy, ktoré sú na jarné nechty ako stvorené a v najbližších týždňoch by si im mala dať šancu.

Ktorá kategória sa ti páči najviac a na čo by si odvahu už nemala?

Ružová nielen pre dievčatká

Nezáleží na tom, koľko máš rokov, ružová dávno nie je iba pre nevyzreté dievčatká. Či už stavíš na jej žiarivé prevedenie alebo ju skombinuješ s inou farbou či zdobením, neurobíš krok vedľa. Dokonca ani počas leta. Ak sa nebojíš upútať pozornosť, potom je to niečo pre teba. No ak je to na teba odvážne, radšej choď do jej nude odtieňov a niečoho romantickejšieho.

Ružové nechty
zdroj: Instagram/yvettennails/eszterevelin_nails/moncsinails_/fiifcio_nails

Nech sa to vlní

Vlnky alebo špirálky, ktoré slúžia ako zdobenie, sú aktuálne hot trendom a na ústup sa nechystajú. Sú ideálnou voľbou, ak chceš niečo jemné a pritom stále zaujímavé. Stav na neutrálny základ a zdobenie v nejakej sviežej alebo pastelovej jarnej farbe. Ak chceš byť za elegantnú dámu, nič nepokazíš ani klasickou bielou.

Jarné nechty
zdroj: Instagram/diamondshine.beauty/bymollyf/nailsbypaulin/disseynails

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty