instagram/sarahwhnr/about.janedoe

Počasie nám jasne dáva vedieť, že leto je už tu. A to znamená, že je čas na outfity, ktoré k tomuto času jednoducho patria. Niektoré trendy sa rýchlo menia, iné ostávajú večnou klasikou. Tak, ako k letu patrí biela farba, ktorá je symbolom čistoty a elegancie. Vďaka nej vynikne opálená pokožka najviac.

Ak sa bielej farby bojíš alebo si nevieš predstaviť, ktoré kúsky sú teraz najviac trendy, máme tu pre teba dávku inšpirácie. Tieto veci ti v bielej farbe počas leta nesmú chýbať!

Šaty v hlavnej úlohe

Cítime sa v nich pohodlne a žensky. Biele šaty sú trendy každé leto a pritom nikdy viac, ako túto sezónu. Či si zvolíš dlhé vzdušné šaty, krátke dievčenské či zvodné saténové, nespravíš krok vedľa. V kurze sú madeirové kúsky, v ktorých budeš mať doslova dovolenkový pocit.

Najlepšie na nich je, že si k nim môžeš zvyšok fashion kúskov ľubovoľne doladiť. My však odporúčame ísť tón v tóne, staviť na zemité farby, akou je hnedá, alebo outfit rozbiť čiernymi doplnkami.

Blúzka je základ šatníka

Nemala by chýbať v žiadnom šatníku. Dá sa využiť celoročne a aj cez leto s ňou vieš vykúzliť zaujímavé outfity. A je úplne jedno, či chceš staviť na eleganciu či street style, či si k nej vezmeš sukňu, nohavice alebo momentálne veľmi cool biker šortky.

Elegantné nohavice

Biele nohavice pôsobia veľmi elegantne a spravia z bežného ženského looku taký trochu biznis, v ktorom budeš pôsobiť ako štýlová šéfka. Aj k nim môžeš doplniť akýkoľvek top či doplnky, no šancu by si mala dať aj all white outfitu, ktorý vyzerá neskutočne dobre. Čo povieš?

Biele detaily

Manikúra, pedikúra, topánky, ozdoby do vlasov, pokrývka hlavy, … aj doplnkom svedčí v lete biela farba. Vďaka nej budú žiariť ešte viac. Navyše, ak budeš opálená, efekt bude najlepší.

All white outfit? Neboj sa ho

Myslíš si, že ísť von celá v bielom je blbosť? Alebo na to len nemáš odvahu? All white outfitu sa naozaj nemusíš báť, veď kto iný by si ho mohol dovoliť, ak nie žena počas krásneho letného dňa.

Začni s bielymi šatami a jemnými doplnkami, potom určite nájdeš dôvod na to experimentovať aj viac. V bielej farbe nájdeš v obchodoch každý kúsok oblečenia, preto si môžeš vyskladať absolútne ľubovoľný komplet. Biely obtiahnutý top a nohavice ťa nesklamú.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista