Štýl v chladnom počasí
Instagram/teri.pallova/thefrenchmadrilene

V novembri sa už musíme rozlúčiť s príjemnými teploty. S príchodom zimy je potrebné zmeniť aj tvoj šatník na teplejšie kúsky. Práve v týchto premenlivých dňoch, kedy nie je vlastne ani mínus ani plus, ani slnko ani sneh, je potrebné dbať na správne oblečenie a vrstvenie. Nepodľahni však zúfalstvu z toho, že si nemáš čo obliecť. Môžeš mať štýl v chladnom počasí.

To, že je nepríjemné počasie, nemusí znamenať, že sa budeš obliekať ako zababušený tučniačik. Je pravda, že v zimnom období je nutné obliecť sa teplo. Aj na prelome jesene a zimy, kedy sa počasie naozaj mení a väčšinu času sa okolie ponára do hmly, môžeš byť trendy.

Neboj sa kombinovať rôzne štýly, materiál či farby. Tvoj outfit môže vyzerať tak dobre, na ako sa len ty sama cítiš. Zabudni na prispôsobovanie sa počasiu, chladu, outfitom, v ktorých sa ani ty sama necítiš príjemne, i keď zahrejú. Obleč sa štýlovo a efektívne.

1. Koža

Dlhý kožený kabát, ktorý zakryje nie len kríže, ale aj nohy. Kombinovať ho môžeš napríklad k vysokým koženým čižmám, šortkám, sukni či šatám. Zateplená kožená bunda, ale aj kabát, je pre zimu 2022 „must have“ kúsok. Aby si však nevyzerala ako nejaký pán z parku, kombinovať by si ho mala s čižmami a čisto ženským outfitom. K tomu čierne okuliare a sebavedomie. Muži na ulici odpadnú.

2. Farby

Farby sú moderné vždy. Niekedy tie pastelové, niekedy výrazné či neónové. Túto zimu je doslova zakázané mať na sebe len čisto čierny outfit. Zapoj do nich aspoň farebnú kabelku či iný doplnok. Výrazné farby ako napríklad fialová, sa aj ku koncu roka dá dokonale skombinovať do krásnych, no zároveň teplých outfitov, v ktorých nezamrzneš.

Vysoké fialové čižmy a k nim napríklad ružový sveter. Ukáž nám, ako vieš nosiť farby.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista