Unsplash/Milan Popovic

Je to tak časté a nech sa snažíme akokoľvek, väčšine z nás sa to proste deje. Ignorovanie samo o sebe je dosť nepríjemné a vie v nás zbudiť dosť ošemetné pocity, ak k tomu však pridáme fakt, že to začal robiť muž, do ktorého sme sa zahľadeli a túžime po ňom, nuž, bolí to omnoho viac ako obyčajná facka. Ale žiaľ, je to realita, ktorej neunikneme, pretože nevieme ovplyvniť myslenie druhého.

A prečo to vôbec začal robiť? Tak na to môže mať hneď niekoľko dôvodov! Napríklad, zistil, že nie si jeho typ a nie je to s tebou také, ako si predstavoval. Jednoducho. Zobral ťa na pár rande, pretože mal čas a chcel si ten čas nejako vyplniť. Ty si mu prišla vhodná a tak to skúsil. Potom znovu a potom znovu. Avšak… povedal ti, že nie si jeho typ a zo dňa na deň ťa začal ignorovať.

To je ten najčastejší dôvod. Alebo môže za to i tento dôvod. Chce viac osobného priestoru. Muž naozaj nemá rád, ak sa k nemu „vtiera“ nejaká žena a nedá mu ani vydýchnuť. Muž potrebuje OVEĽA viac priestoru ako žena. Možno z filmov máš, že zaľúbený muž potrebuje neustále cítiť svoju lásku, realita je celkom iná.

Alebo? On ťa jednoducho stretol, si tá správna, ale prišla si v nesprávny čas. Teraz potrebuje čas na kariéru a osobný rozvoj. Ignoruje ťa kvôli tomu, že sa nechce viazať. Teraz. Potom sa však môže stať, že ťa bude opäť kontaktovať. Možno to však bude už neskoro.

Na záver by sme ti radi dali do pozornosti i tento zásadný bod. Niekedy chodíš s mužom na rande a bavíš sa. Môžeš sa s ním rozprávať o hocičom a máš na neho dosť času. No čosi ti v kútiku duše hovorí, že medzi vami nie je hlbšie spojenie. Priateľstvo áno, vzťah nie. A on to môže cítiť rovnako.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating