unsplash.com

Už nekontrolujem svoj mobil hneď, ako sa zobudím, aby som skontrolovala, či si mi nepísal. Moje srdce už nepodskočí, keď ťa vidím alebo keď počujem tvoj hlas. Necítim zimomriavky vždy, keď sa ma dotkneš alebo keď sa objímeme. Kto by to bol povedal, že raz všetky tieto malé veci, ktoré mi kedysi robili radosť, mi spôsobia to, že si zvyknem byť sama.

Nakoniec som sa cez teba dostala.

Priznajme si to, medzi nami to nikdy nebolo v poriadku. Mala som ťa rada, ale ešte radšej som ku koncu odišla. Na začiatku si mi povedal, že ma miluješ. Povedal si, že ma budeš milovať už do konca života. Povedal si, že si vždy vyberieš mňa. Vďaka Bohu, že si to neurobil. Teraz už viem, že by to nebolo správne.

Trvalo mi pochopiť to. Trvalo mi uzdraviť svoje srdce, trvalo mi zlepiť všetky svoje zlomené kúsky dokopy.

zdroj: unsplash.com

Poučila som sa a dostala som sa cez teba.

Už ani nie je dôležité, čo bolo medzi nami. Dôležité je, že sme to ukončili. Dôležité je, že sme obidvaja prijali to, že sa k sebe nehodíme.

Nikdy sa nebudem ospravedlňovať za to, že som ťa milovala, no nebolo to správne. Pri tebe som konečne pochopila, čo je to spoznať niekoho v nesprávnom čase. Môžem ti však povedať, že so sebou zoberiem všetko to, čo si ma za ten čas naučil a nikdy nedovolím, aby mi to niekto zobral.

Naučil si ma, že vo svojom živote musím byť ja svojou prioritou. To je ten dôvod, pre ktorý nie som na teba nahnevaná. Nikdy ťa nebudem súdiť za to, čo si urobil, pretože aj keď nie sme spolu, dal si mi toho veľa. Spoznala som vďaka tebe miesta, ktoré by som asi nikdy nepoznala. Boli to krásne časy, ktoré sú teraz preč.

Bol si mojou najväčšou lekciou… a preto ti ďakujem.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating