Po zásnubách prišiel koniec. Demi Lovato chce mať pokoj, no jej exsnúbenec Max Ehrich to asi nechápe alebo to len nechce chápať. Preto sa musela spojiť so svojimi právnikmi!

Demi a Max oznámili iba minulý mesiac koniec ich zásnubám, koniec ich celého vzťahu. Pár sa rozhodol ísť odlišnými cestami, po tom, čo mali vo vzťahu niekoľko nezhôd. Zdroj prezradil pre People: „Bolo to ťažké rozhodnutie, ale Demi a Max sa rozhodli pokračovať rozdielnymi cestami. Obaja sa chcú sústrediť na svoju kariéru“.

Od ich rozchodu sa veci začali iba zhoršovať. Pred pár dňami pristihli paparazzi Maxa, ako plače na pláži v Malibu, kde požiadal Demi o ruku.

Podľa E News Online Demi problémy s Maxom. Nechce ju nechať na pokoji, aj keď mu to niekoľkokrát povedala. Dokonca si ho všade zablokovala a poprosila o to aj svoju rodinu. Max ich rozchod nevie očividne prekusnúť, Demi sa musela nakontaktovať so svojimi právnikmi, lebo Max ju údajne už obťažuje.

„Demi má momentálne menšie problémy s Maxom. Nechce ju nechať na pokoji. Snažil sa kontaktovať jej kamarátov a rodinu, oni si ho ale všade zablokovali“ vyjadril sa zdroj pre E News.

Max vydal v piatok novú pieseň s názvom Afraid. „I’m afraid to love you, love you, afraid to give it my all, I’m afraid to love you, love you, love you with my whole heart“ v preklade „Bojím sa milovať ťa, bojím sa dať ti všetko, bojím sa milovať ťa celým srdcom“ spieva Max. Jeho nová skladba má byť o Demi a o jeho pocitoch po ich rozchode.

Zdroje: seventeen.com, eonline.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.