Móda sa stále posúva dopredu a na svet prichádzajú s každým ročným obdobím aj nové módne trendy alebo sa vracajú späť tie staré, zabudnuté, no nadčasové kúsky. Aby si ale bola stále šik, nepotrebuješ to najnovšie oblečenie. Dobrý outfit totižto neznamená mať niečo drahé, nové, ale aby to sedelo, aby si sa v ňom cítila dobre, pohodlne a hlavne sebavedomo. 

Obliekanie by nemalo byť utrpením. Móda, oblečenie, kombinovanie, ladenie a nosenie by ti malo robiť  radosť. Práve vtedy, keď sa v danom outfite budeš cítiť dobre, odrazí sa to aj na spojení úplne obyčajného trička s dobre padnúcimi šortkami

Nikde nie je napísané, ani zákonom podložené, že ak nejdeš s aktuálnymi výstrelkami módy, nenakupuješ práve tie kúsky, ktoré sa nachádzajú v obchodných domoch, tak nie si štýlová a nemáš módu v malíčku. Práve naopak. Buď originálna a jednoducho nájdi svoj štýl a obliekaj sa podľa seba.

Ak sa bojíš, že tvoja postava nie je tou, ktorej sa najnovšie hity budú hodiť, vyvedieme ťa z omylu. Toto je 5 trendov, ktoré sa hodia každej jednej z nás. Stačí k nim pridať tvoj “podpis”

1. Šortky s vysokým pásom 

Ten kto ich vymyslel, dobre vedel čo robí. Tento kúsok sa stal obľúbeným najmä u dievčat s problémovým spodným bruškom, ktoré potrebujú zakryť. K vysokému pásu sa totižto hodia aj kratšie blúzky, ale aj oversize trička. Predĺžia trup a nohy a ty zrazu nebudeš mať žiadne starosti s bruchom či bokmi.

2. Saténové šaty 

Jednoduchý kúsok, ktorý sa hodí aj na romantickú večeru do mesta, ale aj na príjemný piknik v parku či na kávu s kamarátkou. Zakryjú nedostatky, kratšie šaty predĺžia nohy, dlhšie zase zakryjú kypré boky. Vyzdvihnú kľúčne kosti a hrudník, či už plnší alebo menší. 

3. Top s odhalenými ramenami

V tomto trende sa nájdu dievčatá, ktoré riešia problémovú partiu hrudníka. Či už malý alebo veľký, práve top s odhalenými ramenami, dokáže vykúzliť zázraky. S volánom na vrchu pridá objem, ten bez len s jemnou alebo žiadnou potlačou zase opticky zmenší. Pritom ukáže krásny krk, kľúčne kosti a padne vhod v teplých letných dňoch.

4. Biker’s šortky 

Ak nie si fanúšičkou krátkych nohavíc, ktoré občas vyzerajú ako trocha väčšia spodná bielizeň alebo si proste neprídeš hot, keď odhaľuješ stehná, tak biker’s šortky sú pre teba ako stvorené. Príjemný a pohodlný materiál, rôzne farebné prevedenia a dokonca ich môžeš zladiť nie len do športového outfitu, ale aj k saku či blúzke. Stehná tak budeš mať zakryté, teplo ti taktiež nebude a sebavedomie ti okamžite stúpne.

5. Výrazné farby, ale aj pastelové 

Hlavným hitom tohto leta boli pastelové farby, ale aj kombinovanie výraznejších odtieňov, nie však neónové. Výrazné farby môžeš kombinovať, ak nie si nadšenec len výrazných outfitov, práve kombo pastelová a výrazná ti pomôže. Jemná baby blue, fialová, ktorá je veľkým hitom spolu s výraznou oranžovou, budú tými farbami, ktoré z teba urobia hviezdu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.