Možno si od rapera Majselfa zvyknutá na trochu iné skladby, no latino novinka určite poteší každú, ktorá sa chce aspoň na chvíľu preniesť naspäť do teplých letných dní plných dobrej nálady a slnka.

Nová pieseň sa volá „Nebudem to ja“ a Majself spieva o všetkých porozchodových drámach. „Inšpiroval som sa príbehmi mojich kamarátov/kamarátiek a známych, ktorí mi často hovorili o svojich vzťahových peripetiách, ako ich nielen online stalkujú, ale dokonca aj fyzicky vyhľadávajú „náhodné“ stretnutia. Viem, že niekedy je ťažké sa zmieriť so stratou, keď sme zvyknutí na daného partnera, no niektorí to nepochopia ako znamenie, že k sebe nepatria a idú až za hranice slušnosti, aby získali svojho partnera naspäť,“ objasňuje myšlienku nového klipu Majself.

zdroj: Ruka Hore

„Klip zachytáva vtipné myšlienky zo vzťahov a zmenšením ženy, ktorá hrá rolu práve neodbytnej ex, vyvolávame vizuálnu reminiscenciu, kedy si premietame chvíle, ktoré každý v nefunkčnom vzťahu určite zažil. Telefónna búdka reflektuje tak premostenie z minulosti do budúcnosti. V niektorých slidoch sa objaví aj moja Julka, tá podčiarkuje v klipe súčasnosť,“ dodal obľúbený raper na záver.

Úlohu miniatúry, stvárňujúcej expartnerku rapera, si zahrala tanečníčka Nina Pápayová, doplňujúce vokály naspievala Nikol Kassel. Hudbu a mix master mal na starosti jeho dvorný producent Fillipian. Už čoskoro sa môžeš tešiť aj na netradičnú spoluprácu rapera Majselfa s kapelou Desmod. Skladba vyjde už budúci týždeň, no na klip si budeme musieť počkať až na začiatok decembra.

Kým budeme na túto spoluprácu čakať, pozri si klip k jeho novinke „Nebudem to ja“. Stojí to naozaj za to.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.