Aj teba už tieto opatrenia prestávajú baviť? Už niekoľko mesiacov sú zatvorené reštaurácie, fitká a ostatné podniky. Okrem toho sú zrušené všetky koncerty a športové zápasy sa odohrávajú bez divákov. Pomoc v súčasnej situácii nepotrebuje len kultúra, ale všetky podniky, ktoré prišli o svojich zákazníkov a príjem.

Majself sa po dlhšej odmlke opäť hlási o slovo a na pomoc si prizval talentovaného speváka Martina Císara. Spoločne vydali skladbu „Horizont“, ku ktorej natočili veľmi silný videoklip.

„Myslím, že samotný videoklip hovorí za všetko. Kultúra dostala minulý rok dosť zabrať, no nie je to len o nás, ale o nás všetkých, ktorí prišli zo dňa na deň o svoju prácu. Vybral som si do klipu pár ľudí, ktorých sa to dotýka po pracovnej stránke, ale zároveň sú pre mňa vzorom a motiváciou, že napriek všetkému hľadajú lepší obzor budúcnosti. Veria, že bude lepšie a pozerajú sa dopredu na svoj „horizont“, ktorý ich tak ako mňa, ženie vpred“, prezradil o novinke Majself.

zdroj: TS/Majself

Vo videoklipe od režiséra Lukáša Patrika z LuPa Production môžeš vidieť talianského šéfkuchára Andrea Ena, ktorý zastupuje gastro podniky. Za športovú scénu to je najúspešnejší MMA zápasník Samuel Pirát Krištofič a kapitán Slovana Bratislava Michal Sersen.

Pred prázdnym publikom sa nielen v klipe ocitla aj známa, obľúbená herečka Zuzana Vačková, či baletka Dajana Andová. Kaderníkov zastupuje hairstylista Marek Hubka.

Vypočuj si novinku Horizont a šír ju ďalej. Táto myšlienka by sa mala dostať k čo najviac ľuďom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.