Nie je žiadnym tajomstvom, že Majself si prešiel po zdravotnej stránke neľahkým obdobím, ktoré do značnej miery ovplyvnilo aj jeho kariéru. Práve najnovšia skladba „Nebo je tu“ je venovaná raperovej rodine, ktorá pri ňom verne stála počas tohto ťažkého obdobia, aj vďaka čomu sa jeho zdravotný stav neustále zlepšuje.

Veľa ľudí možno stále čaká na to svoje vysnené nebo po smrti, avšak pravdou aj z Majselfovho pohľadu je fakt, že to skutočné nebo zažívame práve vtedy, kedy pri nás stoja naši najbližší, ktorým na nás záleží. A aj to, čo napĺňa každého umelca, a to je plné publikum ľudí, ktorých interpretova hudba napĺňa.

„Všetci sa stále za čímsi naháňame, pritom to nebo máme doslova pred sebou, pri ľuďoch, s ktorými žijeme. Táto skladba je pre mňa veľmi špecifická a pôvodne sa tak mal volať aj album, ale už som za tou skladbou. Je to pre mňa už taká spomienková skladba a som nesmierne rád, že tie hudobné emócie podčiarkol aj Dano Kapitán so svojím neskutočným hlasom,“ hovorí otvorene Majself.

Skladba „Nebo je tu“ pochádza zo stále horúceho albumu Porcelán, kde Majselfovi zahosťoval aj talentovaný Dano Kapitán. O videoklip sa postaral P.GRAPHY / Peter Lašút, ktorý mal na starosti aj titulnú skladbu k albumu Porcelán. Ten sa krstil v júli a pokrstil ho v Umelke Majselfov syn Nikolas, keďže interpret chcel, aby to bol niekto jemu najbližší.

Určite ťa tento klip zaujme, pretože ide o zábery zo súkromného života rapera. Môžeš v ňom vidieť napríklad aj jeho milovanú životnú lásku Júliu, s ktorou sú si veľmi blízki a v máji tohto roku oslávili 13. výročie svojho vzťahu. Skladba spolu s refrénom od Dana Kapitána ťa zaujme určite na prvý raz a naozaj sa ju oplatí vypočuť.

Majself so svojou novinkou odhalil čosi viac zo svojho súkromia

Skladba Porcelán je nosnou skladbou rovnomenného albumu

Zdroj: Tlačová správa/Ruka Hore

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.