Ak v súčasnosti nájdeš partnera, s ktorým ostaneš dlhé roky, máš naozaj nesmierne šťastie. Čoraz viac sa totiž stretávame s tým, že dnešné vzťahy nevydržia dlho. To ale nie je prípad rapera Majselfa, ktorý sa na svojom Instagrame pochválil, že s Júliou oslavujú 13. výročie. 

Make-up artistka Júlia Švehlová je pre slovenského rapera Michala „Majselfa“ Švehlu veľkou múzou. Venoval jej napríklad skladbu Rómeo a Júlia. Dvojica má už na prvý pohľad ukážkový vzťah, ktorý im mnohí môžu len a len závidieť.

Už 13 rokov tvoria krásny vzťah, s ktorým sa dnes rozhodli pochváliť aj so svetom. Veď bodaj by nie, keď je medzi nimi aj po rokoch taká krásna láska.

„V dnešnej dobe to znie ako sci-fi, ale dnes je to presne 13 rokov, odkedy sme na seba vo vesmíre narazili. Cez všetky dobré dni až po všetky víchrice a pády, nikdy som ani na sekundu neoľutoval to, že som Ťa stretol a som navždy vďačný, že som s tebou spojený. Doniesla si mi do života toľko svetla, že si bez neho neviem predstaviť ani jeden. Milujem Ťa,“ venoval obľúbený raper svojej milovanej krásny odkaz.

Jeho Júlia mu neostala nič dlžná a vo svojom príspevku mu venovala tiež slová plné lásky: „Dnes je to 13 rokov, čo si si prišiel pre mňa dlhou cestou do neznáma, zobral si ma a nepustil ma do dnes ❤️ miluješ ma každý deň či je pekne alebo búrka a nosíš si ma ako princeznú🥰 ďakujem láska že si môj svet.“

Dvojici blahoželáme a veríme, že spolu prežijú ešte veľa veľa ďalších rokov.

Zdroj: Instagram/majself_neptun, Instagram/juliasvehlovamakeupart

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.