Instagram/janahrmi

Žeby sa jej konečne pošťastilo? Ak sleduješ YouTuberku a influencerku Janu Hrmovú pravidelne, určite ti neuniklo, že na jej instagramovom profile už veľmi dlho nebolo vidieť žiadneho muža. Ona sama neraz hovorila o tom, že je trochu náročnejšia a potrebuje mať po svojom boku naozaj dobrého a úspešného chlapa. Predsa len, aj jej sa darí veľmi dobre, a tak túži po rovnocennom partnerovi.

Nedalo sa prehliadnuť, že za posledné mesiace akosi často cestovala do Dubaja a stihla aj dovolenku na Seycheloch. Je viac než pravdepodobné, že dokonalé fotky z týchto destinácií si nerobila sama, preto jej fanúšikovia začali vyzvedať. Je v tom naozaj nejaký nový chlap?

Janka dala možnosť položiť jej pár otázok na Instagrame a ako sa dalo čakať, väčšina smerovala práve na jej ľúbostný život. „Nebudem sa tváriť, že tie otázky nevidím. V poslednej dobe totižto 90 % otázok vyzerá takto,“ uviedla influencerka na začiatok, pričom vzápätí ukázala, čo jej ľudia píšu.

zdroj: Instagram/janahrmi

Sledovateľov najviac zaujímalo, s kým v tom Dubaji bola a či tam má frajera. Na to Janka odpovedala iba stručne a výstižne: „Verím, že aj bez toho, aby som sa k tomu vyjadrila, vám to docvaklo.“ Podľa jej slov to teda naozaj môže vyzerať tak, že vo svojich 27 rokoch narazila na pána dokonalého.

zdroj: Instagram/janahrmi

Viaceré otázky od followerov smerovali aj k tomu, kedy tohto neznámeho muža ukáže a či má vôbec v pláne niekedy ho predstaviť. „Nie všetci sa chcú verejne exponovať na mojom profile a ja to rešpektujem,“ dodala Hrmová na záver.

Myslíš, že do zahraničia chodí Janka naozaj za novou láskou alebo je v tom niečo iné?

zdroj: Instagram/janahrmi

Výlety do exotiky si Janka vždy užíva naplno

Zdroj: Instagram/janahrmi

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News