Instagram/janahrmi

Influencerka a beauty vlogerka Jana Hrmová sa momentálne pýši priam ukážkovou postavou. Ak ju sleduješ na Instagrame, určite dobre vieš, že nešlo o žiadne diéty ani žiadne iné drastické chudnutia. Jednoducho sa rozhodla, že so svojím životom a telom niečo urobí a vydala sa cestou zdravého životného štýlu.

Znie to jednoducho, no pravda je, že keď to naozaj chceš, môže to byť jednoduché aj pre teba. Janka sa rozhodla prezradiť „tajomstvo“ svojho úspechu, ktorým nie je nič iné ako zdravá strava a pravidelný pohyb.

Vo svojom novom videu ukázala 10 tipov, ako sa dá schudnúť aj bez pravidelných návštev fitka. Pretože schudnúť môžeš aj bez cvičenia, no s ním to ide rýchlejšie a ľahšie. Základom je vyvážená strava a počítanie kalórií, aby si sa dostala do kalorického deficitu. 

Aj keď ti ženské časopisy nútia rôzne diéty, práve toto je jediná zdravá cesta k chudnutiu, po ktorom nepríde žiadny jo-jo efekt. A áno, môžeš jesť aj cestoviny aj pečivo, nemusíš sa ich automaticky vzdávať.

Čo všetko pomohlo Janke a čím by si sa mohla inšpirovať aj ty sama, ak chceš schudnúť? Určite si pozri jej najnovšie video, vďaka ktorému sa dozvieš množstvo zaujímavých a praktických vecí.

Jankine video si môžeš pozrieť >>> TU <<<

Zdroj: YouTube/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News