Jana Hrmová
Instagram/janahrmi

Jej sen sa čoskoro splní! Slovenská influencerka, ktorá sa preslávila ako beauty YouTuberka, sa fanúšikom pochválila novinkami. Jana Hrmová zainvestovala do svojho nového bývania, ktoré sa začne prerábať podľa jej predstáv. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila aj vizualizácie, z ktorých srší luxus.

27-ročná kráska patrí k najznámejším slovenským influencerkam vôbec. Diváci si ju môžu pamätať ešte zo šou Farma, no za dlhé roky prešla výraznou zmenou a meno si vybudovala vďaka svojmu štýlu a znalosti v kozmetike. Darí sa jej nielen v pracovnej oblasti, keďže len na Instagrame ju sleduje viac ako 210-tisíc followerov, ale aj v tej súkromnej.

Aj keď si Jana Hrmová svoje súkromie z istej časti stráži, nedávno sa pochválila tým, že po dlhšej dobe už nie je single a má po svojom boku muža, s ktorým je to už viac ako len randenie. Mladšieho fešáka, za ktorým často lieta do Dubaja, dokonca aj ukázala. Radosť jej aktuálne robí aj vedomie, že si v Bratislave vytvorí domov podľa svojich predstáv.

Najnovšie ukázala prvé konečné vizualizácie, ktoré sa nesú v téme „elegant glam“. To, ako nádherne to bude u nej doma vyzerať, si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie. Čo povieš, brala by si takýto byt aj ty?

Jana Hrmová je šťastne zadaná

Janka ukázala svoje budúce bývanie

Zdroj: Instagram/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News