Známa slovenská make-up artistka Lucia Sládečková (Lucidstyle) je žena plná energie a pozitívneho naladenia. Môžeme to predovšetkým vidieť na jej príspevkoch, ktoré uverejňuje na svoj instragramový profil. Nedávno zachytila na jednej fotografií, ako si kdekoľvek a kedykoľvek užíva voľný čas so svojou dcérkou.

„Mne ako matke absolútne nevadí tanec pri jedle, pretancovať celý obchod, blázniť sa v kabínke,“ uviedla Lucid vo svojom príspevku.

„Čo je viac ako zážitky…aj keď sú to drobnosti, ale mňa mamina viedla k pozitívnemu vnímaniu s kopou srandy…ok, dieťatko moje…to je to najmenej, čo ti môže počas dňa venovať,“ uzavrela známa make-up artistka.

Lucid je vďaka svojej kreativite viac než vyťažená, ale vždy si nájde čas na dcérku. Dôkazom toho je večne usmiata malá Lýdia, ktorú pomenovala po svojej mame.

Pozri, aký majú spolu krásny vzťah:

View this post on Instagram

Sedime na strome a je nam dobre.. 🤍 @lucidloveslydia

A post shared by Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official) on

Napriek vyťaženosti Lucid nepoľavuje, a preto pracuje aj počas víkendu. Naposledy ju však čakalo obrovské prekvapenie, ktoré si právom zaslúžila. Aj toto sú malé veľké drobnosti, ktoré dokážu nejednému človeku zlepšiť deň. Rovnako tak bolo aj pri Lucid, ktorú počas počas pracovnej nedele prekvapila táto obrovská kytica ruží.

Hoci vychováva malú Lýdiu sama, je pre ňu veľkou oporou práve jej mama. Lucid uviedla, že bez nej by bola stratená.

„Mami, ja keby som ťa nemala…ja by som sa vnútorne stratila. Toľko energie a lásky čo nám dávaš…roky spolu bývame a to bolo moje najlepšie životné rozhodnutie,“ opísala svoje emócie.

„Stále sa toľko učím…odkukávam…nepoznám ani len podobnú osobu! Nikdy sa nesťažuješ, neohováraš…povzbudíš hocikoho…pomôžeš…najmä rozveselíš v ťažkých životných časoch,“ vyjadrila sa Lucid v príspevku. Zároveň dodala, ako veľmi si váži čas strávený so svojou mamou a predovšetkým lásku k nej.

Opora a dôvera je najviac, čo potrebujeme počas ťažkých životných čias. Preto si vážme svojich blízkych a vytvorme si s nimi také puto ako majú tieto tri dámy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.