Selena Gomez je v poslednej dobe veľmi aktívna na sociálnych sieťach. Po tom, čo vydala singel Ice Cream spolu so skupinou BlackPink vydáva ďalšie novinky.

Selena veľmi dlho túžila po tom, aby sa ženy milovali také, aké naozaj sú. Podporuje aj organizáciu Unicef alebo organizácie so zameraním na psychické poruchy. Sama speváčka sa snaží búrať stigmu a predsudky voči psychickým poruchám, keďže sama trpí bipolárnou poruchou. Jej podpora všetkým ženám tak nabrala nový rozmer.

Rare Beauty je nová značka kozmetiky, ktorú vyberala sama Selena. Navrhla dizajn balenia a taktiež každý jeden odtieň. Speváčka na svoj Instagram napísala Na kozmetike Rare Beauty som pracovala dva roky, je to niečo, na čo som veľmi pyšná- neverím, že to s vami môžem konečne zdielať.

Selena kozmetiku navrhla tak, aby sa v nej každá z nás našla. Vytvorila mnoho odtieňov, či už pre ženy bledšej alebo tmavšej pleti. Máš radšej matné alebo lesklé rúže? Ak sa náhodou nevieš rozhodnúť, vybrať si môžeš oba. Lesky a rúže na pery obsahujú širokú škálu odtieňov od tmavšej hnedej, cez výraznú a divokú červenú až po jemne ružovú.

Rare Beauty je kozmetika, ktorá je vyrobená presne preto, aby si sa v nej cítila dobre, bez toho, aby si skrývala svoje krásy, ktoré ťa robia výnimočnou. A to je myšlienka, ktorú táto speváčka chce šíriť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.