Monika - Maniačky

Po návrate a znovuzrodení obľúbenej šou Nákupné maniačky sa na obrazovkách vystriedalo už viacero známych tvárí. Ako si mohla vidieť aj na Instagrame, mániu si vyskúšala aj kráska zo zoznamovacej reality šou.

Šou Nákupné maniačky je plná hviezd

V septembri sa naše obrazovky opäť vrátila šou Nákupné maniačky. Tá vymenila svoje priestory, koncept a priniesla aj novú porotkyňu. Stala sa ňou módna influencerka Ema Fajnor.

Okrem Emy sa však v šou ukázali aj viaceré známe tváre. Hneď prvý týždeň si názory vymenili Katka s Monikou. O čosi neskôr tu súťažili aj Slaytiina, Dominika zo Survivor, influencerky Ivet, Diana či exfarmárka Karin a mnoho ďalších.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @nakupne_maniacky_new_fanpage

Nakupovať ide aj hviezda zo Svadby na prvý pohľad

To, že šou láka aj krásky zo zoznamovacích reality šou už potvrdila Natália zo Svadby na prvý pohlaď. Tá sa s témou „denim“ už vysporiadala. Ako už vďaka fotke z Instagramu vieme, na JOJke budeme sledovať aj jej kolegyňu.

Nakupovanie si totižto vyskúšala aj Monika z rovnakej šou. Tej vtedy našli odborníci lásku v podobe hokejistu Michala. Monika vtedy dokonca cestovala do Anglicka, kde jej priateľ pôsobil. Ich cesty sa však už rozišli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Marincakova (@monika_marincakova)

„Backstage. Moni najmä sa nestrep zo stoličky. Inak páči sa Vám môj dnešný outfit? Dajte mi vedieť, v čom by ste ma chceli vidieť na natáčaní. V predstavivosti sa medze nekladú,“ napísala k sérií záberov.

Tak čo, tešíš sa, že ju uvidíš opäť na TV obrazovkách?

Zdroj: Instagram/monika_marincakova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News