nákupné maniačky
Instagram/nasratazena/tvjoj

Šou Nákupné maniačky nám už ukázala šatník nejednej známejšej tváre. O pár týždňov v nej budeš môcť vidieť aj obľúbenú komičku Dianu Tuhú. Nasratá žena, ako znie jej prezývka, si zobrala so sebou ako posilu kamarátku Ivet. A práve ona fanúšikom na ich spoločnom instagramovom profile divokajazda ukázala zákulisie natáčania.

Vrátiť reláciu Nákupné maniačky bol rozhodne správny krok. Módna šou láka k obrazovkám každý pracovný deň množstvo diváčok. A tie určite poteší správa, že sa počas tohto týždňa natáčajú nové časti s dámou, ktorá svojimi videami rozosmieva na sociálnych sieťach tisíce fanúšikov.

Okrem vtipných prerábok známych hitov a paródií, dokonca aj na Nákupné maniačky, sa Nasratá žena venuje podcastu s názvom Divoká jazda #bezhanby, ktorý pripravuje so svojou dobrou kamarátkou.

Ivet nemohla chýbať ani pri výrobe Maniačok. Počas toho, ako sa Dia pripravovala na veľkú chvíľu, ona všetko mapovala pre sledovateľov na Instagrame.

„Kto si myslel, že sa to nestane, tak sa to stalo. No vybaľujeme kufre, Dia si odchlpuje veci, takto to tu vyzerá. Je to úplný strop,“ komentuje Ivet so smiechom vo videu. V ňom ukazuje štúdio, kde sa všetko odohráva, a oblečenie, ktoré si obľúbená komička vzala so sebou. Nechýbajú ani bizarnosti, ako svadobné šaty či biele cvičky, aké sa nosia na telesnú výchovu. Okrem toho spomenula, že sa hneď vedľa vyrába šou V siedmom nebi.

„Už máme všetko vyložené. Musím povedať, že som odpadla z Diinho šatníka. Odpadla som z Diinho šatníka. Vyniesla úplne brutálne veci,“ uviedla prekvapená Ivet. „Ani som netušila, že také mám,“ doplnila ju kamarátka Nasratá žena. Tá priznala, že väčšinou nosí tepláky, ktoré ale radšej nechala doma. Ako jej súťažný týždeň dopadne, sa dozvieme snáď čoskoro.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Divoká jazda #bezhanby (@divokajazda)

Zdroj: Instagram/divokajazda

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News