Slovenská komička "Nas*atá žena"

Tak toto jej opäť vyšlo! Slovenská komička Diana Tuhá, ktorú fanúšikovia poznajú skôr pod prezývkou Nasr*tá žena, opäť pobavila internet. Na Valentína sa rozhodla prekvapiť všetky ženy, ktoré majú zlomené srdcia. Spoločne s kamarátkou tak rozosmiala nejednu dušu, ktorá má počas sviatku zamilovaných hlavu v smútku.

Jej kariéra začala nevinne, na sociálnej siete zverejňovala krátke básničky, po ktorých prišlo video, ktoré sa okamžite stalo hitom. Presne pred 3 rokmi na Valentína myslela táto žena aj na tie, ktoré vzťah nemajú. Na hudobný podklad obľúbenej piesne Dance Monkey napísala text s názvom Nalej mi! a pieseň v jej prevedení sa stala virálom.

Červenovláska sa začala venovať vtipným paródiám na instagramovovú dokonalosť, pričom rada ukazuje svetu realitu „bežnej“ ženy.

Nasratá žena
zdroj: Instagram/nasratazena

Slovenská komička opäť zahviezdila

„Uvedomujem si, že pri akejkoľvek zábave je mimoriadne tenká hranica medzi vtipom a trápnosťou, pričom mám občas dojem, že na nej balansujem pri každom príspevku. Absolútne sa neberiem vážne, mám rada ironický a plytký humor, čiže také sú aj moje skladby či fotky. A to sa, samozrejme, nemusí páčiť každému,“ vyjadrila sa v rozhovore pre Odzadu.

Na Instagrame si jej humor očividne obľúbilo množstvo ľudí, keďže ju tam sleduje už viac ako 47-tisíc followerov. Tí sa aj tentokrát na Valentína dočkali prekvapenia. To je určené hlavne pre tie, ktoré práve zažili kopačky. S piesňou a prevedením jej pomohla kamarátka Ivet, s ktorou majú aj vlastný podcast s názvom Divoká jazda.

„Akurát som vstala s hlavou v smútku, že ďalší deň, čo musím nejako len prežiť s vedomím, že sa neozve a už s ním asi nikdy nebudem, bez nálady od otvorenia očí a potom toto? Čo vám šibe ženy, ja vás milujem,“ znie len jeden z mnohých pochvalných komentárov. Čo na tento výtvor hovoríš ty?

Zdroj: Instagram/nasratazena

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News