Valentín už máme úspešne za sebou a práve počas tohto dňa všetci myslia len na zamilované dvojice, ktoré si zrovna v tento jeden deň dokazujú svoju najväčšiu lásku. Nikto ale pritom nemyslí na slobodné ženy, ktoré majú dosť týchto predstieraných prejavov zaľúbenosti. Aj tak to všetci robia len preto, aby si mali čo pridať na sociálne siete, kde sa chcú pochváliť svojim známym.

Tohtoročný Valentín bol ale trochu iný. Konečne sa našiel niekto, kto si spomenul práve na osamelé ženy. Mladá Slovenka, ktorá si hovorí Nasratá Žena, zložila pre všetky slobodné slečny či dámy vydarenú skladbu s názvom Nalej mi! A to všetko na hudobný podklad obľúbenej piesne Dance Monkey.

Ak si single, v jej texte sa stopercentne trochu nájdeš aj ty sama: „Úuuuu, viac nechcem, nechcem, nechcem milovať, chcem len víno, vodku, no a rezne žrať…“ Toto video sa začalo šíriť internetom rýchlosťou blesku a stalo sa tak hymnou všetkých single ladies. Za nás veľký palec hore! Ako sa ti páči jej dielo?

Ak si Nasratú Ženu doteraz nepoznala, odporúčame ti sledovať aj jej profil na Instagrame, kde nájdeš plno vtipných krátkych básničiek, v ktorých sa určite tiež nájdeš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.