Už tento piatok sa bude konať veľké finále obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad. A o napínavé rozhodnutia a nečakané zvraty v manželských dvojiciach nebude núdza. Zo 4 párov ostali v hre už len 3. Viera a Michal sa v minulej časti rozhodli svoje manželstvo predčasne ukončiť, keďže iskra medzi nimi neprebehla. V piatok však prekvapili aj iné manželské páry.

Obľúbeným párom divákov tejto šou je určite Terezka a Milan, ktorých začiatky boli veľkým prekvapením. Aj napriek tomu, že Milan nebol vybraný odborníkmi na základe ich kritérií, svadba sa na koniec uskutočnila a Terezka povedala ÁNO. Všetci diváci, však videli, že už na svadbe to medzi mladomanželmi poriadne iskrilo a svadobná cesta, vášeň a lásku len prehĺbila.

Návrat do skutočnej reality bol však pomerne hektický. Terezka nechce odísť späť do Prahy, Milan si nevie predstaviť pracovať na Slovensku. K celej situácií nepomohlo ani Milanove chovanie sa počas jeho pracovného víkendu v Prahe, kde si odbehol na párty a Terezku svojím ignorantským správaním sklamal. Všetko sa ale dalo naspäť do poriadku, a v poslednom dieli šou, sa pár musí rozhodnúť či chcú v manželstve pokračovať alebo sa ich cesty rozdelia.

Všetci diváci boli presvedčení, že práve táto dvojica spolu ostane, ale Milan aj tak prekvapil. “Uvedomil som si, že sme prežili veľa krásnych chvíľ, no boli tam aj krízové situácie a vzťah na diaľku nemôže fungovať a musí skončiť.”

Nie len Tereza, ale aj odborníci ostali poriadne zaskočený Milanovým predslovom, ktorý však neskončil: “Chcem ti niečo dať. Kľúč k môjmu srdcu si už získala a toto je kľúč od môjho bytu a bol by som rád, keby si sa so mnou natrvalo presťahovala do Prahy.“ Napätie opadlo zo všetkých strán a Terezka musí odpoveď na otázku, či uprednostní lásku pred preferenciami. Či prijme Milanovu ponuku alebo si bude tvrdo stáť za tým, o čom bola presvedčená, uvidíte už v piatok na Markíze alebo už dnes na Voyo.

Zdroj: voyo.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.