Tento list píšem pre teba, pre ženu, ktorá sa nikdy nesnažila byť dotieravou či falošnou. Tento list je pre ženu, ktorá sa vedela odpútať od osôb, ktoré ju ničili a často jej ubližovali aj tým, čím nechceli. Chcela len pomôcť, no nikdy nedostala to, o čo žiadala. Chcela byť druhým oporou, no oni odišli, keď videli, že aj jej treba podať pomocnú ruku. Toto je pre teba, pretože verím, že môžeš byť oveľa lepšou, ako si myslíš. Pretože viem, že môžeš byť šťastná aj bez nich.

Poznám tvoj príbeh a taktiež poznám tvoje každodenné trápenie. Nechcem ti vravieť, že bude dobre alebo podobné klišé, chcem ti povedať niečo, čo ťa určite povzbudí viac. Chcem aby si zvládla toto prechodné obdobie. Tuším, že toto obdobie neskončí len tak. Obe vieme, že ešte mnoho ľudí odíde. Mnoho príde a tvoja obetavosť a láska im znova pomôže a je viac než možné, že po tomto ťa znova nechajú samú ale obe budeme vedieť, že tvoja láska im pomohla. Chcem ti povedať len jedno, si úžasná a tvoja láska mení životy.Brandon Woelfel

Chcem, aby si sa znova cítila ako v sne. Chcem, aby si znova bola vo svojej koži a vedela ako ďalej. Možno na to neprídeš hneď, no ver mi, tvoja láska mení životy a raz príde niekto, kto nikdy neodíde. Bude si vážiť tvoju lásku a tvoju pomoc. Budeš ako v sne a potom si povieš, že to všetko stálo za to. Povieš si, že všetka tá bolesť stála za to šťastie, ktoré máš teraz pred sebou. Budeš rada za všetky tie bolestivé chvíle, budeš hrdá na to, čo z teba urobili.

Buď hrdá na svoj dar lásky. V tejto dobe bez citov a chrbtovej kosti, si jedna úžasná osoba, ktorá dokazuje, že láska a obetavosť ešte existuje. Som hrdá, že môžem písať list práve tebe, aby som ti otvorila oči. Buď na seba pyšná, pretože citov, úprimnosti a obetavosti je v dnešnej dobe veľmi málo. Si vzácna, tak neplač nad ľuďmi, ktorí odišli, buď rada, že nezničili tvoju lásku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife