Teplé počasie odišlo a prišlo obdobie, kedy je von možno krásne na pohľad, no teplota klesá pod 15°C.  Zo šatníkov vyťahujeme kabáty, svetre a snažíme sa obliecť čo najteplejšie. Netreba však zabúdať ani na pokrývku hlavy, tá dokáže doplniť outfit a tým ho dostane na úplne inú úroveň. 

Jeseň je krásne obdobie, kedy sa do našich šatníkov dostávajú teplejšie svetre, koženky, čižmy, ale aj šály a rukavice. Určite však k jeseni patria aj  krásne klobúky v nude farbách, baretky rôznych strihov či farieb, ba dokonca aj kapitánske čiapky, ktoré si módne maniačky okamžite zamilovali.

Elegantná francúzska BARETKA

Baretka sa znova vracia do módy a či je to ovplyvnené novým seriálom Emily in Paris môžeme len hádať. S určitosťou však môžeme povedať, že baretka je nadčasovým kúskom.

Jej história siaha až do doby bronzovej, kedy sa nosila hlavne na severe Európy, neskôr sa dostala do armády a teraz sa vyskytuje v našich šatníkoch ako módny doplnok.

V obchodných reťazcoch nájdeš rôzne farby, vzory, prevedenia a je len na tebe, ktorú si zvolíš. Hocijaký vzor si však vyberieš, budeš vyzerať úžasne a sebavedomo.

View this post on Instagram

Strive for progress, not perfection🍁

A post shared by Marinela Bezer 🦋 (@marinelabezer) on

View this post on Instagram

Black & White 🖤 Quoi de prévu cette semaine ?

A post shared by Viktoria Avec Un K (@viktoriadalloz) on

Dotiahni dokonalosť svojho outfitu s KLOBÚKOM

Zdá sa, že klobúky nevyjdú z módy nikdy. V lete slamené, na jeseň znova kožené či semišové. Módny doplnok, ktorý pozdvihne tvoj outfit na inú úroveň sa dokonalo hodí na toto jesenné obdobie.

Je ich možné kombinovať akokoľvek, vždy dodajú šmrnc nie len tebe, ale aj tomu čo máš na sebe. Ako správne nosiť klobúk, nie je žiadna veda, stačí sa inšpirovať, zakúpiť si minimálne jeden a uvidíš, že ťa na ulici nikto neprehliadne.

View this post on Instagram

#ootd

A post shared by @ magdanikola on

KAPITÁNSKA ČIAPKA už nie len na mori

Čerstvým hitom je určite novinka zvaná Kapitánska čiapka. Tá prekonala všetky predsudky a dnes sa objavuje ako inšpirácia na každom rohu.

Fashionistky, modelky, ale aj obyčajné dievčatá siahajú po tomto nezameniteľnom kúsku, ktorý dodáva každému outfitu nový rozmer. Predáva sa v mnohých prevedeniach, no kombinovať sa dá takmer so všetkým.

Čiapka so šiltom, ktorý chráni pred dažďom, či vysokým slnkom sa tak dostala do povedomia a doplnila obyčajné outfity.

View this post on Instagram

Black is back (y las gorritas también) 🤍✨

A post shared by ISABEL CAMPOS (@isabelcamposr) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.