Známa slovenská investigatívna reportérka Kristína Kövešová priblížila postavenie žien v spoločnosti zo svojho uhľa pohľadu. Fanúšikov o tom informovala na svojom instagramovom profile. Toto je jej odkaz.

„V poslednej dobe sa čoraz viac hovorí o postavení žien v spoločnosti. Osobne som sa často stretávala s tým, že robím prácu, ktorá je nebezpečná a vhodná skôr pre muža,“ uviedla reportérka.

„Nevzdala som sa a išla si za svojím. Keď som zavrela prvého kriminálnika, prestali sa na mňa pozerať ako na blázna. Môj šéf mi povedal, že mi drží veľmi palce a aj keď viem, že sa o mňa stále bojí, podporuje ma,“ Kövešová priblížila svoje prvé skúsenosti.

View this post on Instagram

V poslednej dobe sa čoraz viac hovorí o postavení zien v spoločnosti. Osobne som sa často stretávala s tým, že robím prácu, ktorá je nebezpečná a vhodná skor pre muža. Nevzdala som sa a isla si za svojim. Ked som zavrela prvého kriminálnika, prestali sa na mna pozerať, ako na blázna. Môj sef mi povedal, že mi drzi veľmi palce a aj keď viem, že sa o mna stále boji, podporuje má. Povedzme si úprimne, už ste si zvykli aj vy, že keď sa niečo deje nepríde 2 m silny muž, ale môže aj 160cm žena. 😉 Čo to znamená? … že ak niečomu skutočne veríte, nevzdajte sa, pocuvajte svoje srdce, dokazete to ! Ženy su veľmi silne bytosti, uvazuju najmä srdcom a ich viera a láska dokazu aj nemožné . 🙏😇. PS : Pohybujem sa prevažne v mužskom svete, no nevzdala som sa svojej ženskosti, dalej mam dlhé vlasy, nosím šaty a verte mi, mam aj ženské nálady 😂 byt v mužskom svete, nie je vždy ľahké, no nemenila som. Muži , ktorých stretávam v práci a v teréne, okrem tých, čo má chcú bit 😂 lebo ich nahanam, sa ku mne správajú prevažne slušne… neraz mi chlapci v kuklach podržali dvere, dávali na mna pozor, dali mi caj, keď videli, že sa trasiem zimou, či sa na mna usmiali , keď som bola smutná … týmto Ďakujem všetkým slušným mužom, ktorí rešpektujú nasu silu, no aj tak nás neprestali chrániť . 🙏❤️ #reporter #kristinakovesova #krimiskristinoukovesovou #tvmarkiza#reflex#kikusmudruje #zenyvsmuzi #zenyvmuzskemsvete #odpovednavsetkojelaska #odpovedjelaska @profilzlocinu @tvmarkizaofficial

A post shared by kristinakovesova (@kristinakovesova) on

Sledovateľom odkázala, že čokoľvek by sa dialo, vždy máme nasledovať svoje srdce a inštinkt. Určite je to šok, keď niekam príde namiesto dvojmetrového chlapa útlejšia žena. To však neznamená, že nie je schopná činu.

„Ženy sú veľmi silné bytosti, uvažujú najmä srdcom a ich viera a láska dokážu aj nemožné,“ zhodnotila reportérka. Zároveň uviedla, že hoci sa pohybuje prevažne v mužskom svete, stále má svoju ženskosť. Napriek tomu to nie je vždy ľahké, ale nevzdala by sa toho.

„Muži, ktorých stretávam v práci a v teréne, okrem tých čo ma chcú biť, lebo ich naháňam, sa ku mne správajú prevažne slušne. Neraz mi chlapci v kuklách podržali dvere, dávali na mňa pozor, dávali mi čaj, keď videli, že sa trasiem zimou, či sa na mňa usmiali, keď som bola smutná,“ opísala dobré správanie chlapov.

Ich prácu si veľmi váži, a preto sa im chcela prostredníctvom príspevku poďakovať: „Ďakujem všetkým služným mužom, ktorí rešpektujú našu silu, no aj tak nás neprestali chrániť.“

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.