instagram.com/kristinakovesova

Známa slovenská investigatívna reportérka Kristína Kövešová priblížila postavenie žien v spoločnosti zo svojho uhľa pohľadu. Fanúšikov o tom informovala na svojom instagramovom profile. Toto je jej odkaz.

„V poslednej dobe sa čoraz viac hovorí o postavení žien v spoločnosti. Osobne som sa často stretávala s tým, že robím prácu, ktorá je nebezpečná a vhodná skôr pre muža,“ uviedla reportérka.

„Nevzdala som sa a išla si za svojím. Keď som zavrela prvého kriminálnika, prestali sa na mňa pozerať ako na blázna. Môj šéf mi povedal, že mi drží veľmi palce a aj keď viem, že sa o mňa stále bojí, podporuje ma,“ Kövešová priblížila svoje prvé skúsenosti.

Sledovateľom odkázala, že čokoľvek by sa dialo, vždy máme nasledovať svoje srdce a inštinkt. Určite je to šok, keď niekam príde namiesto dvojmetrového chlapa útlejšia žena. To však neznamená, že nie je schopná činu.

„Ženy sú veľmi silné bytosti, uvažujú najmä srdcom a ich viera a láska dokážu aj nemožné,“ zhodnotila reportérka. Zároveň uviedla, že hoci sa pohybuje prevažne v mužskom svete, stále má svoju ženskosť. Napriek tomu to nie je vždy ľahké, ale nevzdala by sa toho.

„Muži, ktorých stretávam v práci a v teréne, okrem tých čo ma chcú biť, lebo ich naháňam, sa ku mne správajú prevažne slušne. Neraz mi chlapci v kuklách podržali dvere, dávali na mňa pozor, dávali mi čaj, keď videli, že sa trasiem zimou, či sa na mňa usmiali, keď som bola smutná,“ opísala dobré správanie chlapov.

Ich prácu si veľmi váži, a preto sa im chcela prostredníctvom príspevku poďakovať: „Ďakujem všetkým služným mužom, ktorí rešpektujú našu silu, no aj tak nás neprestali chrániť.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News