Outfity známych Sloveniek Fashion LIVE 2022
Instagram/lucidstyle_official, Instagram/ llnzz

Bratislava žije tento víkend módou! Fashion LIVE! 2022, ktoré prebieha od 30. septembra po 2. októbra, má aj tento rok obrovský úspech. Toto módne podujatie vyžaduje aj trendy oblečenie. Pozri, ako vyzerali outfity známych Sloveniek. Niektoré z nich sú dosť odvážne a prekvapivé. 

Príležitosť pre slovenských dizajnérov

Táto módna prehliadka sa koná od roku 2013 a za 9 rokov sa ho zúčastnili stovky mladých a talentovaných slovenských dizajnérov. Fashion LIVE sprístupňuje módu pre širokú verejnosť a je skvelým miestom pre čerpanie inšpirácie, vytváranie vlastného štýlu oblečenia a možnosť vidieť hviezdy šoubizu naživo.

Fashion LIVE 2022
zdroj: Instagram/ bratislavafashion.live

Na podujatí nechýbali známe tváre

Pre mnohé známe Slovenky je toto podujatie skvelou príležitosťou ukázať tie najlepšie módne kúsky zo svojho šatníka a pochváliť sa svojím unikátnym štýlom. Outfity známych Sloveniek sú vždy veľmi očakávaným prekvapením každého (nielen) módneho podujatia.

Fashion LIVE! však končí až dnes večer, takže ešte stále nás môžu prekvapiť niečím nečakaným. Aj keď za dva predchádzajúce dni už prekvapili celkom dostatočne. V ich oblečení prevládala koža, latex a ružová farba.

Veľmi zaujímavý a netypický outfit si zvolila, napríklad budúca dvojnásobná mamička Dominika Cibulková. Dlhé čierne šaty z latexu dokázali zvýrazniť presne tie krivky, ktoré bývalá teniska chcela ukázať najviac a to rastúce bruško.

Outfit Dominiky Cibulkovej, Zuzany Plačkovej, Jasminy Alagič a ďalšie fotky známych Sloveniek z Fashion LIVE! 2022 nájdeš v našej FOTOGALÉRII.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News