Fashion Live

Módna šou Mercedes-Benz Fashion Live (MBFL!) pokračovala aj včerajším programom. Ako je z Instagramu jasné, ani druhý deň nechýbala extravagancia, odvážne, ale aj čisté kúsky. Pozri, kto sa ukázal na podujatí v druhý deň.

Kto sa predviedol na MBFL! druhý deň?

Aj druhý deň najväčšieho módneho sviatku sa začal už od 16-tej hodiny. Ako prvé sa na móle ukázali modelky v kúskoch od Márie Štvrteckej. Tá previedla dámske aj pánske kúsky a nechýbali šaty, ale ani nohavice.

Následne svoju šou ukázala aj dizajnérka Petra Weingart. Slovenská návrhárka ukázala krásne metalické dámske kúsky, ale aj outfity v čistej línii. Treťou ženou, ktorá prišla ukázať v sobotu svoju umenie, bola Silvia Zrebná. Tá predviedla pomerne extravagantné kúsky a nechýbali dámske ani pánske modely.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mercedes-Benz Fashion Live! (@mbfl_ba)

Na sobotnom móle sa ukázali aj návrhy z dielne Michaely Bednárovej, ktorej patrí značka Puojd. Ukázala farebné a vzorované kúsky, ale ani v jej prípade nechýbala čistota.

Ďalšia z predvádzajúcich značiek bola tá pod názvom freier. Na móle sa predviedli hlavne páni a naozaj bolo na čo pozerať. Poriadne extravagantné kúsky zaujali bezpochyby nejedno oko. Sobotnú prehliadku uzavrel Pavol Dendis. Aj tento návrhár vybral poriadne extravagantné kúsky a so zadržaným dychom pozeral nejeden divák.

Nechýbali ani slovenské influencerky

Aj na včerajšom podujatí MBFL! sa ukázali aj slovenské celebrity. V sobotu Bratislavu navštívili napríklad manželia Ivana a Marián Gáborikovci. Ukázala sa aj tohtoročná misska – Daniela Vojtasová. A nechýbali ani slovenské influencerky Barbora Bakoš alebo Mirka Dobis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Podujatie pokračuje v Slovenskej národnej galérií aj v nedeľu, kedy sa môžeme tešiť na najväčšie mená ako Lukáš Krnáč alebo Boris Hanečka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News