Lukáš Krnáč na Mercedes-Benz Fashion Live!

Mercedes-Benz Fashion Live! je tu už o pár dní. Presne 13. októbra sa začína sviatok pre milovníkov módy. Okrem nových fashion talentov sa môžeš tešiť aj na výtvory módnych návrhárov, ktorých môžeme zaradiť medzi absolútnu špičku našej scény. Pri tejto príležitosti sme oslovili jedného z nich. Je to Lukáš Krnáč, ktorý spolupracuje aj so slovenskými celebritami.

MBFL! tento rok oslavuje svoje 10. výročie v priestoroch Slovenskej národnej galérie. Podujatie zaháji v piatok prehliadkou, ktorá začína o 16:00.

Odštartuje tak trojdňový maratón módy, ktorého súčasťou bude aj Lukáš Krnáč. Sám je zvedavý, ako jeho prehliadka dopadne a či všetko bude fungovať ako celok, ktorý ľudí zabaví a zaujme. Od toho sa potom bude odvíjať jeho ďalšia práca na nasledujúce mesiace.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Krnac Lukas (@krnaclukaswork)

Čo si Lukáš Krnáč pripravuje na MBFL!?

V nedeľu večer bude celé podujatie MBFL! vrcholiť. A to najväčšími módnymi hviezdami na Slovensku – Lukášom Krnáčom a Borisom Hanečkom. Lukáš pre divákov chystá zaujímavé predstavenie.

„Myslím, že celá prehliadka bude prekvapením aj pre mňa a pre ľudí, ktorí na nej so mnou pracujú. Tento rok som pracoval na jednotlivých modeloch – nie na kolekcii ako celku. Každý jeden model odkazuje na inú rozprávkovú postavu,“ uvádza známy módny návrhár.

Neberie to dramaticky

Lukáš Krnáč patrí medzi najväčšie talenty na súčasnej módnej scéne. Má za sebou kopec skúseností a ani prehliadka na podujatí MBFL! pre neho nebude žiadnou novinkou. Stalo sa mu však počas tých rokov na predvádzacom móle nejaké faux pas?

„Spadla modelka trikrát po sebe na tom istom mieste. Alebo minulý rok nám úplne nevyšiel trik s maxi klobúkom, ktorý modelke spadol cez hlavu až na krk a tým, aký bol veľký, ho nevedela sama napraviť.  Ale výborne to odchodila aj s klobúkom až na krku,“ priznáva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Krnac Lukas (@krnaclukaswork)

„Neberiem to ako nejaké faux pas, ale veci, ktoré ma pobavia, pokiaľ sa danému človeku nič nestane. Vôbec to neberiem dramaticky, je to taký autentický situačný humor, ktorý ma baví,“ dopĺňa ešte.

Ktorá celebrita sa podľa Lukáša vie najlepšie odprezentovať a čo by ti nemalo chýbať v šatníku?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News