Gáboríkovci

Gáboríkovci si užívajú jednu dovolenku za druhou. Vycestovali aj krátko po Ivaninom pôrode, čomu sa niektorí čudovali, pretože malá Leia mala iba niekoľko dní či týždňov a oni s ňou už boli pri mori. To sa teraz zopakovalo a s nádhernými momentkami sa tanečnica pochválila na svojom Instagrame. A toto je jej bruško iba niekoľko týždňov po pôrode? 

Leto si užívajú na plné pecky a nič z tradičných radovánok si nenechajú ujsť. Aj radosti majú na cestách dosť a určite sa nenudia. Gáboríkovci sa pýšia dvoma krásnymi dcérami. Bella v máji oslávila svoje 2. narodeniny a iba o pár dní neskôr sa jej narodila malá sestrička.

Gáboríkovci
zdroj: Instagram/iversanns

Gáboríkovci sa veru nenudia

Doma a ani na dovolenke sa určite nenudia. Ak sleduješ Ivanku na Instagrame, určite s nami budeš súhlasiť, keď povieme, že s prehľadom patrí aj do skupiny tých najkrajších mamičiek slovenského šoubiznisu. O svoje detičky sa príkladne stará a doslova vidieť, ako sú s Mariánom do seba zamilovaní. Snáď aj viac ako na začiatku vzťahu.

Ivana sa vždy pýšila dokonalou postavou. Chudunká a vyšportovaná bola počas aktívnej tanečnej kariéry, pred prvým pôrodom, po ňom a takú istú ju má aj po tom druhom. A to možno aj preto, že sa o svoju postavu aj svedomito stará. Dokonca čas vo fitku trávila aj v záverečných mesiacoch tehotenstva, čo by si vôbec nepovedala, že sa to ešte dá.

Ivana Gáborík na prechádzke
zdroj: Instagram/iversanns

Všetky tieto činnosti zvláda s úsmevom na tvári. Ešte sme ju hádam ani nevideli zachmúrenú, čo je naozaj obdivuhodné pri toľkých starostiach.

Závidí jej nejedna z nás

Závidieť jej môže každá mamička po dvoch pôrodoch. Iba niekoľko týždňov potom, čo sa narodila Leia, má postavu, akoby ešte nikdy nerodila. Na dovolenkách sa dokonca odvážila ukázať v plavkách a bruško jej spod nich vôbec netrčalo. Veď sa pozri do našej FOTOGALÉRIE.

Tak čo, určite aj ty túžiš po takej postave tesne po pôrode, máme pravdu?

Zdroj: Instagram/iversanns

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News