Gáboríkovci

Tanečnica Ivana Gáboríková spolu s manželom, hokejistom Mariánom, patria medzi najidylickejšie páry slovenského šoubiznisu. Krátko pred oficiálnym začiatkom leta sa im narodilo druhé dievčatko a rodinka nemôže byť viac šťastná. Slávni rodičia sú ale známi tým, že tváričky ich detí na Instagrame neukazujú. V jednom z videí, ktoré dvojnásobná mamina pridala do stories, ale vidno Bellinu tvár. Na koho sa podľa teba ich staršie dievčatko podobá viac?

Sú dôkazom pravej lásky

Gáboríkovci každý deň na svojich sociálnych sieťach ukazujú, že pravá láska ešte existuje. Neustále tam zverejňujú chvíľky zo svojho súkromia, ktoré naznačujú, že žijú naozaj šťastným životom.

Gáboríkovci
zdroj: Instagram/iversanns

V obrovskej vile v Trenčíne vychovávajú dve dcérky, ktoré dostali nezvyčajné exotické mená. Staršia Bella, krátko pred narodením mladšej sestričky, ktorá dostala meno Leia, oslavovala dva roky. Za ten čas jej tváričku rodičia na Instagrame ani raz neukázali. Patria totiž medzi celebritné páry, ktoré sa tak svoje deti snažia chrániť pred sociálnymi sieťami. Určite si stihla postrehnúť, že do tejto skupinky patrí aj Rytmus a Jasmina či Sajfa s manželkou Veronikou Ostrihoňovou.

Ivana Gáboríková ukázala tvár dcérky

Rozhodli sa, že ich budú chrániť pred tlakom sociálnych sietí. Občas sa ale stáva, že aj veľké sľuby a predsavzatia ostanú porušené. A to úplne nechtiac. Rovnako to bolo aj v prípade maminy Ivanky Gáboríkovej.

Ivana Gáboríková s dcérkami
zdroj: Instagram/iversanns

So staršou dcérkou Bellou sa zúčastnila tanečnej súťaže, kto bol porotcom jej brata Tomáš. Počas toho, ako mamina natáčala dianie na parkete, jej dcérka sedela a nadšene tlieskala priamo pred ňou. Nečakane sa na ňu ale otočila, s čím určite Ivana Gáborík nečakala a zachytila aj jej tváričku. Pozri sa na to.

Bella Gáboríková
zdroj: Instagram/iversanns

Ak ale chceš vidieť, ako to presne prebiehalo, priložíme ti sem aj video, v ktorom uvidíš celú tváričku Belly. 

Musíš uznať, že je Bella naozaj veľmi rozkošná a vyzerá to tak, že sa napokon vyberie v maminých šľapajach. Na koho sa ale podľa teba podobá viac? Je to Marián či Ivanka?

Zdroj: Instagram/iversanns

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News